Web Development Services

Vytvořím Vám e-shop, který bude prodávat

Vytvořím nebo upravím na míru Váš e-shop/web  tak, aby dosahoval požadovaných výkonů. E-shopem/webem ode mne se budete pyšnit.

Živím se pouze online marketingem, na profesionální úrovni snad ani nelze dělat více odvětví najednou. Nicméně k online marketing je provázaný s tvorbou a úpravami e-shopů či webů. Proto jsem za roky své spolupráce navázal vazby s profesionálními kodéry, grafiky, copywritery a dokážu Vám zajistit úpravy Vašeho e-shopu na míru, nebo i vytvoření úplně nového e-shopu. Protože už takto funguji pro klienty spousty let, přestože sám e-shopy netvořím, ručím za kvalitu dodaných služeb vlastním jménem. Osobně se postarám o to, aby dodaný web splňoval všechny smluvené požadavky a nejlépe, aby je ještě předčil.

Při tvorbě e-shopů klademe důraz na praktičnost a grafické zpracování. Všechny e-shopy a weby, které tvoříme jsou automaticky responzivní. To znamená, že se správně zobrazují jak na počítačích, tak na tabletech a chytrých telefonech. Rovněž tvoříme e-shopy s rozumem a soucítíme s Vaší peněženkou. Protože mě živí online marketing a tvorba nebo úpravy e-shopů nejsou hlavní činností mého podnikání, nepotřebuji z Vás tahat velké peníze, zaplatíte pouze práci programátora a grafika. Samozřejmě záleží na rozsahu práce, ale většina úprav e-shopů Vás nebude stát více než 5.000Kč.

Úpravy na míru

Už máte e-shop, ale aby lépe prodával, je potřeba provést úpravy menšího či většího rozsahu? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Snadný a pohodlný nákup

E-shopy tvoříme/upravujeme tak, aby co nejvíce odpovídal nejmodernějším marketingovým trendům. Na e-shopu od nás budou Vaši zákazníci nakupovat pohodlně.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

 

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

 

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing