Certifikace Google Adwords – obsahová síť

Týden se s týdnem sešel a já našel zálibu v testování sebe samotného, proto jsem si včera otestoval své znalosti u Googlu podruhé, tentokrát jsem úspěšně splnil certifikační test na Obsahovou síť Google Adwords. Jak jsem psal v předešlém článku o Google Adwords, i tento certifikát má platnost pouze jeden rok, tudíž pokud si budu chtít certifikaci udržet, budu muset každý rok testem procházet znovu. Jestli Vás zajímá, jak takový certifikát vypadá, tak takhle 🙂

Podmínky pro úspěšné splnění testu a získání certifikátu pro obsahovou síť byly stejné, jako tomu bylo u testu na vyhledávací síť, tedy čekalo na mě 100 otázek, minimálně 80 otázek jsem musel zodpovědět správně a měl jsem na to 120 minut. Testem jsem zvládl projít za cca 45 minut a správně odpověděl na 89 ze 100 otázek. Trošku mě mrzí, že mě Google nenechá se zpětně podívat, v čem jsem udělal chybu, docela by mě to u tohoto testu zajímalo. No, snad v budoucnu tuto možnost přidá.

Úplně na rovinu, dal jsem si za cíl získat všech 5 certifikátů, které Google Adwords nabízí, tudíž v budoucnu se Vám tu (doufám) pochlubím ještě těmito třemi certifikáty.

  • Videoinzerce.
  • Mobilní inzerce.
  • Inzerce v Nákupech Google.

Držte mi tedy palce, abych co nejdříve našel trošku času a brzy se Vám pochlubil i dalšími certifikáty dokazující mé teoretické i praktické znalosti PPC reklamy.

Chcete být vidět na internetu?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.