Níže najdete orientační ceník jako důkaz, že i kvalitní práci lze dělat za rozumnou cenu.

MALÁ KAMPAŇ

2.000Kč/
měsíc

První měsíc může být cena mírně vyšší, pokud se reklamy tvoří od úplného začátku.

 

Jedná se o menší kampaň zaměřenou na jednu určitou činnost, kdy marketingovou kampaň vedeme na jedné až dvou platformách, například Google a Seznam.

(Například kampaně pro jednoproduktový e-shop nebo hypoteční poradce, grafiky, právníky atd.)

STŘEDNĚ VELKÁ KAMPAŇ

5.000Kč/
měsíc

První měsíc může být cena mírně vyšší, pokud se reklamy tvoří od úplného začátku.

 

Jedná se o rozsáhlejší marketingové kampaně, kdy oslovujeme potencionální klienty/zákazníky s širší nabídkou produktů/služeb, ale jen na jedné až dvou platformách, například Google a Seznam.

(Například e-shop s více kategoriemi, full-servisová marketingová/právní agentura.)

ROZSÁHLÁ KAMPAŇ

10.000Kč/
měsíc

První měsíc může být cena mírně vyšší, pokud se reklamy tvoří od úplného začátku.

 

Jedná se o velmi rozsáhlé marketingové kampaně, kdy propagujeme širokou nabídku zboží/služeb na více platformách současně, například Google, Seznam, Facebook, Heuréka atd.

(Například e-shop s širokým sortimentem, kdy je cílem oslovit co nejvíce potencionálních zákazníků.)

Rád pomohu s online marketingem i Vám.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

 

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

 

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing