Deltalift.cz/sk/pl/de

Pan Jiří Wolf u nás pracuje na pozici IT analytik. Na starosti má aktivní formy online marketingu; zejména PPC reklamy a jiné placené formy reklamy, které jsou zaměřené na prokliky. Dříve jsme tuto činnost řešili svépomocí či agenturně, ale výsledky nebyly příliš uspokojivé.

Po mnoha pokusech jsme přijali pana Wolfa, který u nás pracuje již cca 9 měsíců. Za posledních 6 měsíců je vidět velké zlepšení ve výši našich obratů a zisků. Z dosavadních čísel mohu hrdě konstatovat, že obrat v posledním kvartále, nám, oproti dlouhodobému průměru, vzrostl o +17%.

 

Petr Beneš - ředitel

Rozsah práce

Google Adwords, Seznam Sklik, Google nákupy, Zboží.cz, Firmy.cz, Heuréka, Facebook marketing

Konkrétní zadání

Při stávajícím rozpočtu zvýšit tržby a tím i zisk společnosti.

Výsledky

Pro e-shop Deltalift.cz/.sk/.pl spravuji kompletní online marketing a to jak na českém, slovenském, polském, tak i německém trhu. Začínal jsem s menším rozpočtem a správou Google Adwords a Seznam Skliku. Postupem času, kdy reklamy začínaly přinášet první ovoce, mi ředitel společnosti rozpočet postupně navyšoval. Nyní měsíčně společnosti Deltalift proinvestuji vyšší desítky tisíc Kč a poměr nákladů na obratu se stále snižuje, tudíž s méně investovanými penězi vyděláme více. Zavedl jsem Rozšířil jsem marketingy firmy Deltalift o Heuréku a Facebook, díky čemuž se mi povedlo marketingově zasáhnout ještě více potencionálních klientů.

CTR - jsem vázán smlouvou o mlčenlivosti

CPA - jsem vázán smlouvou o mlčenlivosti

PNO - jsem vázán smlouvou o mlčenlivosti