Pay Per Click Management

Správa PPC kampaní (Google Adwords, Seznam Sklik)

Rád pro Vás připravím efektivní a ziskové PPC kampaně ve vyhledávací i obsahové (bannery) síti Google a Seznamu. Vytvořím správně zacílené reklamy, díky kterým Vám pomohu výrazně zvýšit Váš obrat i zisk.

Více než 80% mých klientů se mnou spolupracovalo nebo spolupracuje dlouhodobě a více než 95% by mě doporučilo svému kamarádovi.

Na základě Vašich cílů vyberu vhodné marketingové kanály a způsob propagace tak, aby Vám reklama přinášela zisk. PPC reklamy mým klientům tvoří až 70% veškerých tržeb s tím, že první výsledky se dostaví v řádech několika dní.

Orientační ceník můžete najít zde: https://jiwo.cz/cenik/ Každý klient je jiný a aby reklama fungovala efektivně, potřebuje individuální přístup, proto je uvedený ceník opravdu pouze orientační. Můžete počítat, že hodina mé práce u dlouhodobých klientů stojí 500Kč, u krátkodobých (jednorázových) zakázek je to 700Kč.

Připravím Vám reklamy, díky kterým budete skutečně vydělávat, proto si klienty nijak nezavazuji. Spolupráce je vždy domluvená pouze na jeden měsíc s tím, že ke konci měsíce spolupráce se domluvíme, zda máte zájem ve spolupráci pokračovat. Pokud ne, nic dalšího neplatíte a spolupráci ukončíme.

Reklamy ve vyhledávací síti

Líbilo by se Vám zobrazovat se na prvních místech ve vyhledávačích Google a Seznam? Žádný problém, rád pro Vás připravím PPC reklamy, které budou potencionální zákazníci i Google se Seznamem milovat.

Dynamický remarketing

Prohlížíte si na e-shopu boty a poté Vás celý týden pronásledují reklamy přesně na ten pár bot, který jste si prohlíželi. Tak přesně to je dynamický remarketing, který patří k jedněm z nejúčinnějších forem online PPC reklamy pro e-shopy. Rád ho pro Vás připravím a efektivně nastavím.

Zbožové srovnávače

Zbožové srovnávače jako Heureka, zboží.cz a další patří k velice účinným formám online PPC marketingu. Rád pro Vás touto formou oslovím Vaše potencionální zákazníky, kteří zde bývají už v poslední fázi nákupního procesu a proto je zde velká šance, že i s menším rozpočtem vygenerujeme úctyhodný zisk.

Reklama na YouTube

Chcete oslovit široké publikum potenciálních i současných zákazníků na Youtube? Rád Vám připravím správně zacílenou reklamu na na největší síti videí YouTube.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Měsíčně svým klientům proinvestuji statisícové částky a vygeneruji obrat v milionech Kč. Rád se pobavím o možnosti spolupráce i s Vámi.