Pay Per Click Management

Správa PPC kampaní (Google Ads, Seznam Sklik)

Rád pro Vás připravím efektivní a ziskové PPC kampaně a to jak produktové, textové, bannerové, a nebo videoreklamy na Google a Seznamu. Vytvořím správně zacílené reklamy, díky kterým Vám pomohu výrazně zvýšit Váš obrat i zisk.

Více než 75% mých klientů se mnou spolupracovalo nebo spolupracuje déle než 3roky, přestože nejsou smluvně nijak vázáni.

Na základě Vašich cílů vyberu vhodné marketingové kanály a způsob propagace tak, aby Vám reklama přinášela zisk. PPC reklamy mým klientům tvoří až 70% veškerých tržeb s tím, že první výsledky se dostaví v řádech několika dní.

Orientační ceník můžete najít zde: https://jiwo.cz/cenik/ Každý klient je jiný a aby reklama fungovala efektivně, potřebuje individuální přístup. I proto je uvedený ceník opravdu orientační. Nejmenší klienti u mě platí od 3 000Kč měsíčně, ti největší pak i 10 000Kč a více. Takový medián je kolem 5 000Kč. Kolik bych si za své služby účtoval více vždy dopředu a do práce se posílám až po Vašem odsouhlasení. Vždy tedy přesně dopředu víte, na kolik peněz Vás mé služby vyjdou.

Připravím Vám reklamy, díky kterým budete skutečně vydělávat, proto si klienty nijak nezavazuji. Spolupráce je vždy domluvená pouze na jeden měsíc s tím, že ke konci měsíce spolupráce se domluvíme, zda máte zájem ve spolupráci pokračovat. Pokud ne, nic dalšího neplatíte a spolupráci ukončíme.

Reklamy ve vyhledávací síti

Líbilo by se Vám zobrazovat se na prvních místech ve vyhledávačích Google a Seznam? Žádný problém, rád pro Vás připravím PPC reklamy, které budou potencionální zákazníci i Google se Seznamem milovat.

Dynamický remarketing

Prohlížíte si na e-shopu boty a poté Vás celý týden pronásledují reklamy přesně na ten pár bot, který jste si prohlíželi. Tak přesně to je dynamický remarketing, který patří k jedněm z nejúčinnějších forem online PPC reklamy pro e-shopy. Rád tento typ kampaně pro Vás připravím a budu efektivně spravovat.

Produktové kampaně

Produktové kampaně v Google Ads a Seznamu patří u většiny eshopů k vůbec nejziskovějšímu typu kampaně a tvoří velkou část obratu. Efektivně optimalizovanou produktovou kampaní zasáhneme potenciální zákazníky v pozdější fázi nákupního procesu, kdy už přesně ví, jaký produkt chtějí koupit a jen přemýšlí, kde jej nakoupí.

Reklama na YouTube

Chcete oslovit široké publikum potenciálních i současných zákazníků na Youtube? Rád Vám připravím správně zacílenou reklamu na na největší síti videí YouTube.

Silviphotography.cz

S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji.

Silviya Kolarová - majitelka

PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.
 

Lukáš Krištof- majitel

VK-vysavace.cz/sk

S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Pavel Krupa - majitel

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Michal Koláček - majitel

Měsíčně svým klientům v rámci PPC kampaní proinvestuji jednotky milionů korun a vygeneruji obrat v řádu desítek milionů korun.