Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

 

Mgr. Radim Košař - majitel

Rozsah práce

Google Adwords, Facebook ads

Konkrétní zadání

Zvýšit počet objednávek za co nejnižší cenu za jednu objednávku.

Výsledky

Majitel e-shopu vezuvaute.cz mě z počátku kontaktoval se zájmem o přípravu a správu Facebook reklam, které budou optimalizovány s cílem pro co největší prodeje jeho produktů za co nejnižší ceny. Postupem času mi pan Košař svěřil kompletní správu Google Adwords.

S e-shopem Vezu v autě spolupracuji několik měsíců. Zde jsme si stanovili jasný cíl a tím je efektivní a především výdělečná Facebook PPC kampaň. Přestože je na Facebooku PPC kampaň běh na dlouho trať, dařilo se mi již od prvních týdnů kampaň držet v “zelených číslech”.Současná míra návratnosti investic do reklamy (ROI) se pohybuje mírně nad 160% a díky soustavné práci se mi daří efektivitu reklam i nadále zvyšovat.Vzhledem k pravidelnému vyhodnocování a analyzování nasbíraných dat se mi daří i nadále snižovat cenu za proklik na e-shop a zároveň zvyšovat konverzní poměr.

6% vyšší CTR

340% zvýšení počtu konverzí