Centrum-vedomi.cz

Chci Vám poděkovat za velmi profesionální a vynikající spolupráci s Vámi. Velmi jste nám v létě pomohl a doslova jste nás zachránil v krizi, kdy jsme byli zdecimovaní od toho předešlého rádoby "markeťáka" a nevěděli jsme, kudy kam. Dokázal jste za pár měsíců, že se prodeje knihy v rámci možností rozhývaly, a dokonce jsme i teď na Štědrý den dostali objednávku:-). To je vynikající, máme z toho velkou radost. Velmi si vážíme Vašich schopností a služeb, především právě Vašeho lidského a zároveň profesionálního přístupu.

 

Marie Plochová Hlávková - majitelka a autorka knihy

Rozsah práce

Google Ads, Seznam Sklik

Konkrétní zadání

Připravit a dlouhodobě spravovat PPC kampaně se zaměřením na výkon. Klíčovou metrikou pro nás je počet objednávek knihy klientky a cena za jedno objednání (konverzi).

Výsledky

Pro centrum-vedomi.cz jsem připravil a dlouhodobě spravuji kompletní PPC reklamu v Google Ads (Adwords) a Skliku. Dříve paní Hlávkové běžely reklamy, které jí nastavil jiný specialista, nicméně nebyly nastaveny úplně správně. Oproti původním kampaním chodí nyní paní Hlávkové výrazně více poptávek s podstatně nižší cenou za prodej knihy. Pravidelnou prací s reklamou se nám daří postupně počet poptávek v čase navyšovat.

Výrazné zvýšení počtu prodejů knihy online