Svetseminarek.cz

Pan Jiří Wolf pomocí PPC reklamy od skliku a AdWords neuvěřitelně pozvedl mé stránky, nárůst objednávek eviduji o 30% při stejném rozpočtu. Mohu všem vřele doporučit! Pan Wolf má vysoce profesionální, efektivní pracovní nasazení. Již si nedokážu představit fungování svého webu bez jeho neustálého zlepšování kampaní, které neustále provádí. Jsem naprosto spokojený a šťastný, že mohu s takovýmto expertem pracovat!

 

Milič Silvestr Jedlička - majitel

Rozsah práce

Google Ads, Seznam Sklik

Konkrétní zadání

Připravit a dlouhodobě spravovat PPC kampaně se zaměřením na výkon. Klíčovou metrikou pro nás je počet objednávek služeb klienta a cena za jedno objednání (konverzi).

Výsledky

Pro Svetseminarek.cz jsem připravil a dlouhodobě spravuji kompletní PPC reklamu v Google Ads (Adwords) a Skliku. Dříve panu Jedličkovi běžely reklamy, které mu nastavil jiný specialista, nicméně nebyly nastaveny úplně správně. Oproti původním kampaním chodí panu Jedličkovi nyní o 30% více poptávek než dříve, při stejném rozpočtu pro kampaně. Pravidelnou prací s reklamou se nám daří postupně počet poptávek v čase navyšovat.

o 30% více konverzí při stejném rozpočtu