Explomaxshop.cz

Velmi oceňuji přístup pana Wolfa k jeho práci, termín, který stanoví, vždy dodrží a výsledky se prokazatelně dostavují. S panem Wolfem jsme začali spolupracovat pouze s prosbou o založení produktové kampaně v Google Ads, ale díky spokojenosti jsme rozšířili spolupráci na měsíční správu kampaní, jak v Google tak Skliku. S prací pana Wolfa jsme nadmíru spokojeni a budeme i nadále spolupracovat.

 

Marek Coufal - administrátor eshopu

Rozsah práce

Google Ads, Seznam Sklik

Konkrétní zadání

Připravit a dlouhodobě spravovat výkonnostní PPC kampaně se zaměřením na tržby. Reklamy směřujeme k maximalizaci tržeb a minimalizaci nákladů na reklamu.

Výsledky

Pro Explomax.cz jsem připravil a dlouhodobě spravuji produktové kampaně a dynamický remarketing v Google Ads (Adwords) a Skliku. Začínali jsme pouze u krátkodobé spolupráce, kdy pan Coufal chtěl vytvořit produktovou kampaň v Google Ads, nicméně už po jednom měsíci jej výsledky natolik oslovily, že jsme spolupráci rozšířili i na Sklik a přidali kampaně dynamického remarketingu. Zatím se nám daří meziměsíčně zvyšovat tržby o desítky procent při stále stejných nákladech na reklamu. Jsem moc rád, že je pan Coufal s naší spoluprací spokojený a věřím, že ji do budoucna třeba ještě prohloubíme.