Certifikace Google – Digitální garáž

Úplnou náhodou jsem u konkurenčního markeťáka narazil na to, že se pyšní certifikátem od Google, který jsem do včerejška vůbec neznal. Jedná se o certifikát Google – Digitální garáž a jeho cílem je prověřit komplexní znalosti online marketingu. Jedná se o celosvětový projekt a nově je i Česko jeho součástí.

Kurzem jsem prošel a za úspěšné složení zkoušky na jeho konci jsem byl obdarován certifikátem, který vypadá takto.

Musím říct, že se jednalo o velmi hezky propracovanou síť otázek, která markeťáka otestuje ve všech aspektech online marketingu, například PPC, SEO, sociální sítě nebo email marketing. Musíte splnit více než 20 dílčích testů, aby Vás systém pustil k závěrečnému, komplexnímu, testu. Ke každé kapitole máte k dispozici instruktážní video, které Vám pomůže bez problému testem projít. Musím se přiznat, že jsem videa viděl pouze dvě, abych si udělal obrázek o tom, jak vypadají, ale protože jsem se cítil jistý v kramflecích, přeskakoval jsem studijní materiály a vyplňoval pouze testy. I tak mi dosažení certifikace zabralo téměř dvě hodiny. Pokud bych si prošel všechny studijní materiály, Google odhaduje dobu pro splnění certifkátu na 670minut, což je přibližně 11hodin.

Kurz bych určitě doporučil všem začínajícím online markeťákům, odnesete si cenné znalosti z celého spektra online marketingu. Ale i pro ostřílené marketingové specialisty to nejsou vyhozené dvě hodiny času, spousta otázek je zajímavých a člověk si ve dvou hodinách projde základy online marketingu jako takového.

Chcete být vidět na internetu?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.