Certifikace Google – Digitální garáž

Úplnou náhodou jsem u konkurenčního markeťáka narazil na to, že se pyšní certifikátem od Google, který jsem do včerejška vůbec neznal. Jedná se o certifikát Google – Digitální garáž a jeho cílem je prověřit komplexní znalosti online marketingu. Jedná se o celosvětový projekt a nově je i Česko jeho součástí.

Kurzem jsem prošel a za úspěšné složení zkoušky na jeho konci jsem byl obdarován certifikátem, který vypadá takto.

Musím říct, že se jednalo o velmi hezky propracovanou síť otázek, která markeťáka otestuje ve všech aspektech online marketingu, například PPC, SEO, sociální sítě nebo email marketing. Musíte splnit více než 20 dílčích testů, aby Vás systém pustil k závěrečnému, komplexnímu, testu. Ke každé kapitole máte k dispozici instruktážní video, které Vám pomůže bez problému testem projít. Musím se přiznat, že jsem videa viděl pouze dvě, abych si udělal obrázek o tom, jak vypadají, ale protože jsem se cítil jistý v kramflecích, přeskakoval jsem studijní materiály a vyplňoval pouze testy. I tak mi dosažení certifikace zabralo téměř dvě hodiny. Pokud bych si prošel všechny studijní materiály, Google odhaduje dobu pro splnění certifkátu na 670minut, což je přibližně 11hodin.

Kurz bych určitě doporučil všem začínajícím online markeťákům, odnesete si cenné znalosti z celého spektra online marketingu. Ale i pro ostřílené marketingové specialisty to nejsou vyhozené dvě hodiny času, spousta otázek je zajímavých a člověk si ve dvou hodinách projde základy online marketingu jako takového.

Chcete být vidět na internetu?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.