Certifikovaný partner Bidding-manageru – Jiří Wolf

Opět Vás zdravím s článkem ohledně další certifikace. Protože mými klienty jsou z cca 80% eshopy, kterým při snaze maximalizovat tržby a zisk nesázíme pouze na PPC reklamu, ale spravuji jim i zbožové srovnávače jako Heuréka.cz/sk, Zboží.cz a některé další, řekl jsem si, že by nebylo od věci, své zkušenosti nechat prověřit certifikovanou zkouškou. Ať mám zkrátka nějaký štempl, že to dělám správně a opravdu umím svým klientům i v této oblasti pomoci.

Protože účty svých klientů spravuji skrze software nazvaný Bidding-manager, přihlásil jsem se na certifikační školení a následnou zkoušku právě u Bidding-manageru. Musím říct, že školení bylo moc hezky připravené. Pro člověka, který s Bidding-managerem pracuje, to bylo spíše opakování, ale i tak to bylo zajímavé. Certifikační zkouška probíhala online a měl jsem na ní hodinu čistého času. Skládala se jak z teoretické, tak i z praktické části, kde jsem musel na testovacím účtu připravit nastavení tak, jako by se jednalo o reálného klienta. Za mě si tímto certifikační test z dílny Bidding-manageru získal velké plus, protože certifikaci opravdu dostane jen člověk, který má za sebou praxi a reálně dokáže lidem zbožové srovnávače efektivně spravovat.

Platnost certifikace jsou 2 roky, poté se budu muset nechat přezkoušet, aby mi certifikace byla prodloužena.

Níže menší ukázka, jak certifikát a pečeť vypadá.

  

EDIT 18.1.2021

Protože původní certifikace byla pouze do konce roku 2020, splnil jsem veškeré náležitosti pro prodloužení certifikátu až do 11.12.2022. Minimálně tedy následující 2 roky Vám rád budu spravovat inzerci na zbožových srovnávačích jako certifikovaný partner Bidding-manegeru.

certifikát bidding manager

Pokud byste chtěli pomoci s reklamou nejen na zbožových srovnávačích, budu rád, když se mi ozvete a třeba najdeme společnou řeč.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.