Certifikovaný partner Bidding-manageru – Jiří Wolf

Opět Vás zdravím s článkem ohledně další certifikace. Protože mými klienty jsou z cca 80% eshopy, kterým při snaze maximalizovat tržby a zisk nesázíme pouze na PPC reklamu, ale spravuji jim i zbožové srovnávače jako Heuréka.cz/sk, Zboží.cz a některé další, řekl jsem si, že by nebylo od věci, své zkušenosti nechat prověřit certifikovanou zkouškou. Ať mám zkrátka nějaký štempl, že to dělám správně a opravdu umím svým klientům i v této oblasti pomoci.

Protože účty svých klientů spravuji skrze software nazvaný Bidding-manager, přihlásil jsem se na certifikační školení a následnou zkoušku právě u Bidding-manageru. Musím říct, že školení bylo moc hezky připravené. Pro člověka, který s Bidding-managerem pracuje, to bylo spíše opakování, ale i tak to bylo zajímavé. Certifikační zkouška probíhala online a měl jsem na ní hodinu čistého času. Skládala se jak z teoretické, tak i z praktické části, kde jsem musel na testovacím účtu připravit nastavení tak, jako by se jednalo o reálného klienta. Za mě si tímto certifikační test z dílny Bidding-manageru získal velké plus, protože certifikaci opravdu dostane jen člověk, který má za sebou praxi a reálně dokáže lidem zbožové srovnávače efektivně spravovat.

Platnost certifikace jsou 2 roky, poté se budu muset nechat přezkoušet, aby mi certifikace byla prodloužena.

Níže menší ukázka, jak certifikát a pečeť vypadá.

  

EDIT 18.1.2021

Protože původní certifikace byla pouze do konce roku 2020, splnil jsem veškeré náležitosti pro prodloužení certifikátu až do 11.12.2022. Minimálně tedy následující 2 roky Vám rád budu spravovat inzerci na zbožových srovnávačích jako certifikovaný partner Bidding-manegeru.

certifikát bidding manager

Pokud byste chtěli pomoci s reklamou nejen na zbožových srovnávačích, budu rád, když se mi ozvete a třeba najdeme společnou řeč.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.