Co je to PPC reklama?

PPC je zkratka pro Pay Per Click neboli platba za každé kliknutí. Jedné se o formu inzerence, kdy inzerent platí za každé kliknutí na svou reklamu. Oproti jiným formám inzrence má tu výhodu, že se Vaše reklama může zobrazit tisícům uživatelů, nicméně Vy platíte pouze za ty, kteří jí prokliknou a dostanou se tak přímo na Vaší stránku nebo eshop.

V minulosti využívaly model platby za kliknutí pouze reklamní systémy vyhledávačů (Google, Seznam), dnes už lze formou platby za kliknutí, tedy PPC, nakupovat reklamu na sociálních sítích (Facebook, Instagram) nebo i na webech velkých portálů.

Pokud byste chtěli pomoci s nastavením PPC reklamy, rád Vám s nastavením a správou PPC kampaní pomohu.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.