Co je to PPC reklama?

PPC je zkratka pro Pay Per Click neboli platba za každé kliknutí. Jedné se o formu inzerence, kdy inzerent platí za každé kliknutí na svou reklamu. Oproti jiným formám inzrence má tu výhodu, že se Vaše reklama může zobrazit tisícům uživatelů, nicméně Vy platíte pouze za ty, kteří jí prokliknou a dostanou se tak přímo na Vaší stránku nebo eshop.

V minulosti využívaly model platby za kliknutí pouze reklamní systémy vyhledávačů (Google, Seznam), dnes už lze formou platby za kliknutí, tedy PPC, nakupovat reklamu na sociálních sítích (Facebook, Instagram) nebo i na webech velkých portálů.

Pokud byste chtěli pomoci s nastavením PPC reklamy, rád Vám s nastavením a správou PPC kampaní pomohu.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.