Další diplom ve sbírce, nyní od Skliku

Omlouvám se, že jsem nyní co týden to nová certifikace, nicméně v průběhu přípravy na Vánoční sezónu jsem neměl tolik času věnoval se blogu, proto články přidávám až nyní. Dnes bych se Vám rád pochlubil za diplom, který jsem získal od kluků v Skliku za absolvování tří denního školení, které bylo zaměřené na veškeré možné formy propagace v Skliku.

Školení bych spíše doporučil začátečníkům v PPC marketingu, pro mě tam moc nových informací nebylo, nicméně i tak bylo velmi příjemné pohybovat se  a diskutovat s lidmi, kteří mají stejnou zálibu v PPC marketingu jako já.

Výsledkem tří denního školení je tento diplom.

Závěrem bych rád toto školení doporučil všem, kteří s PPC marketingem teprve začínáte. Zkušený tým lektorů z Skliku do Vás během tří dnů nasype tolik informací, které byste jinak těžko sháněli.

Pokud byste chtěli pomoci s reklamou nejen v Skliku, budu rád, když se mi ozvete a třeba najdeme společnou řeč.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.