Další diplom ve sbírce, nyní od Skliku

Omlouvám se, že jsem nyní co týden to nová certifikace, nicméně v průběhu přípravy na Vánoční sezónu jsem neměl tolik času věnoval se blogu, proto články přidávám až nyní. Dnes bych se Vám rád pochlubil za diplom, který jsem získal od kluků v Skliku za absolvování tří denního školení, které bylo zaměřené na veškeré možné formy propagace v Skliku.

Školení bych spíše doporučil začátečníkům v PPC marketingu, pro mě tam moc nových informací nebylo, nicméně i tak bylo velmi příjemné pohybovat se  a diskutovat s lidmi, kteří mají stejnou zálibu v PPC marketingu jako já.

Výsledkem tří denního školení je tento diplom.

Závěrem bych rád toto školení doporučil všem, kteří s PPC marketingem teprve začínáte. Zkušený tým lektorů z Skliku do Vás během tří dnů nasype tolik informací, které byste jinak těžko sháněli.

Pokud byste chtěli pomoci s reklamou nejen v Skliku, budu rád, když se mi ozvete a třeba najdeme společnou řeč.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.