Dynamický remarketing V Google Ads a Skliku

Dynamický remarketing je důležitou součástí PPC kampaní téměř každého eshopu. Zobrazuje reklamy na konkrétní produkty, které si návštěvník na Vašem webu prohlížel, ale nenakoupil. Díky tomu můžete návštěvníky Vaší stránky, kteří neprovedli požadovanou akci (nenakoupili) zpětně oslovit reklamou přesně na ty produkty, které se prohlíželi. Níže můžete vidět náhled, jak reklama dynamického remarketingu může vypadat. Dynamický remarketing se může zobrazovat jak na počítači, tak i na mobilu nebo tabletu.

 

Dynamický remarketing v Google Ads

Pro dynamický remarketing v Google Ads potřebujeme validní XML feed pro Google Merchant centrum. Specifikace feedu pro Google Merchant center najdete zde: https://support.google.com/merchants/answer/7052112?hl=cs

Dále je nutné přidat na eshop remarketingový kód, který je nutné upravit přidáním dynamických proměnných.

Vím, že to může znít náročně, ale pokud využíváte některé z krabicových řešení (Shoptet, Eshop-rychle), je to otázkou pár málo kliknutí a zvládnete to hravě sami (případně Vám s tím pomohu). Pokud máte řešení na míru, bude nutné požádat o pomoc webmastera, pokud jím sami nejste.

Dynamický remarketing v Seznam Skliku

Dynamický remarketing v Skliku funguje na základě feedu ve zboží.cz. Opět tedy musíme mít validní feed pro zboží.cz. Specifikaci feedu pro zboží.cz najdete zde: https://napoveda.seznam.cz/cz/specifikace-xml-feedu/

Opět je nutné na eshop přidat remarketingový kód, abychom správně sbírali návštěvníky, kteří si prohlíželi Vaše produkty, ale nenakoupili.

I zde platí, že pokud využíváte některé z krabicových řešení (Shoptet, Eshop-rychle), je to otázkou pár minut a zvládnete to hravě sami (případně Vám s tím pomohu). Pokud máte řešení na míru, bude nutné požádat o pomoc webmastera, pokud jím sami nejste.

Pokud byste rádi, abych Vám pomohl nejen s dynamický remarketingem, napište mi a třeba dokážu pomoci s PPC marketingem i Vám.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.