Google Ads – Další rozšíření textových reklam ve vyhledávací síti

Google Ads nám připravil další novinku, kterou je rozšíření textových inzerátů ve vyhledávací síti. Tím nabízí svým inzerentům větší možnosti o specifikaci své nabídky.

Oproti původnímu rozsahu inzerátu přibyl Nadpis 3 o délce 30 znaků a Popis 2 o délce 90 znaků.

Podívejte se na rozdíl mezi původní a současnou velikostí inzerátů ve vyhledávací síti.

Deskop

PŮVODNÍ REKLAMA

NOVÁ REKLAMA

Mobil

                            PŮVODNÍ REKLAMA

                            NOVÁ REKLAMA

Za mě je to skvělá zpráva, sám jsem zvědavý jaké budou rozdíly v CTR oproti původním inzerátům a já jdu rozšiřovat inzeráty všem svým klientům.

Pokud byste měli zájem o pomoc s úpravou inzerátů, případně nastavení nových PPC kampaní v Google Ads, napište mi a třeba se domluvíme.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.