Google Ads – Další rozšíření textových reklam ve vyhledávací síti

Google Ads nám připravil další novinku, kterou je rozšíření textových inzerátů ve vyhledávací síti. Tím nabízí svým inzerentům větší možnosti o specifikaci své nabídky.

Oproti původnímu rozsahu inzerátu přibyl Nadpis 3 o délce 30 znaků a Popis 2 o délce 90 znaků.

Podívejte se na rozdíl mezi původní a současnou velikostí inzerátů ve vyhledávací síti.

Deskop

PŮVODNÍ REKLAMA

NOVÁ REKLAMA

Mobil

                            PŮVODNÍ REKLAMA

                            NOVÁ REKLAMA

Za mě je to skvělá zpráva, sám jsem zvědavý jaké budou rozdíly v CTR oproti původním inzerátům a já jdu rozšiřovat inzeráty všem svým klientům.

Pokud byste měli zájem o pomoc s úpravou inzerátů, případně nastavení nových PPC kampaní v Google Ads, napište mi a třeba se domluvíme.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.