Google Ads – Rozšíření o hodnocení prodejce

Google nám připravil další rozšíření svých reklam, které nám může pomoci odlišit se od konkurence, ukázat potenciálním zákazníkům, že nabízíme kvalitní produkty nebo služby a tím získat jakousi konkurenční výhodu. Jedná se o rozšíření o hodnocení prodejce, které se zobrazuje pod reklamou v podobě hvězd (1-5 hvězd, 5 hvězd = nejlepší hodnocení). Jak můžete vidět na obrázku níže, hodnocení se zobrazuje jak u produktových reklam v Google nákupech, tak i u reklam ve vyhledávací síti a poměrně výrazně reklamy od konkurence odliší.

Pokud tedy inzerujete v Google Ads, doporučuji Vám se do programu hodnocení prodejte na Google zařadit. Snad Vám článek alespoň trochu pomohl, já jdu pokračovat v nasazování rozšíření pro účty mých klientů.

Pokud nepatříte k mým klientům a rádi byste, abych se Vám o PPC kampaně také staral, napište mi a třeba najdeme společnou řeč.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.