Google Ads vs Seznam Sklik – kde je výhodnější inzerovat?

Rozhodujete se, jestli začít inzerovat v Google Ads nebo Seznam Skliku? Pak je tento článek přesně pro Vás. Přestože je pravda, že v dnešní době už výrazně více lidí vyhledává na Google než na Seznamu, stále má Seznam významný podíl na českém trhu. Doporučuji tedy nerozhodovat se, zdali Seznam Sklik nebo Google Ads, ale zapojit oba reklamní systémy zároveň.

A proč doporučuji inzerovat zároveň jak na Google tak i na Seznamu? Primárně proto, že inzercí na Google i Seznamu oslovíte téměř každého, kdo Vaše produkty či služby vyhledává. Na základě výsledků pak můžete optimalizovat rozpočty a nabízené ceny za proklik zvlášť na Google a zvlášť na Seznamu podle toho, kolik zákazníků Vám z jednoho nebo druhého vyhledávače chodí. Oba systémy jsou si navíc velmi podobné, tudíž 90% nastavení můžete snadno přeimportovat z Google Ads do Skliku. Není to tedy tak, že byste museli reklamy nastavovat dvakrát od úplného začátku. Import Vám zabere sotva pár minut, pak možná hodina na „učesání“ přeimportovaných kampaní a je to.

Pokud byste chtěli s nastavením a případně i správou PPC kampaní pomoci, napište mi a věřím, že najdeme oboustranně výhodnou spolupráci.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.