Google Adwords se brzy změní na Google Ads

Po několika letech, kdy Google vedl svůj inzertní systém pod názvem Google Adwords, se rozhodl pro změnu. Od 24.července 2018 se název změní na Google Ads, k tomu se samozřejmě pojí nová url adresa a nové logo.

Co se tedy změní?

Url adresa: adwords.google.com (původní) / ads.google.com (nová)

Logo:      (původní) /  (nové)
Dále ale platí, že kromě výše zmíněného se nemění nic. Není potřeba, abyste jako inzerenti v programu Google Adwords podnikali jakoukoliv akci, změna nebude mít žádný dopad na Vaše reklamní kampaně. Pouze v rozhraní služby, v centru nápovědy a na fakturačních dokladech uvidíte nový název a nové logo.

Osobně se mi nové logo líbí o poznání více, než to původní, nicméně žádný velký bonus pro Vás jakožto inzerenty a pro mě jakožto PPC specialistu v tom nevidím. Pokud byste hledali pomocníka na poli PPC marketingu, napište mi, třeba najdeme společnou řeč a pomohu i Vám.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.