Google Adwords se brzy změní na Google Ads

Po několika letech, kdy Google vedl svůj inzertní systém pod názvem Google Adwords, se rozhodl pro změnu. Od 24.července 2018 se název změní na Google Ads, k tomu se samozřejmě pojí nová url adresa a nové logo.

Co se tedy změní?

Url adresa: adwords.google.com (původní) / ads.google.com (nová)

Logo:      (původní) /  (nové)
Dále ale platí, že kromě výše zmíněného se nemění nic. Není potřeba, abyste jako inzerenti v programu Google Adwords podnikali jakoukoliv akci, změna nebude mít žádný dopad na Vaše reklamní kampaně. Pouze v rozhraní služby, v centru nápovědy a na fakturačních dokladech uvidíte nový název a nové logo.

Osobně se mi nové logo líbí o poznání více, než to původní, nicméně žádný velký bonus pro Vás jakožto inzerenty a pro mě jakožto PPC specialistu v tom nevidím. Pokud byste hledali pomocníka na poli PPC marketingu, napište mi, třeba najdeme společnou řeč a pomohu i Vám.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.