Google Adwords – kde získat a jak uplatnit propagační kupón

Propagační kód Adwords si můžete vygenerovat bezplatně sami.

Pokud tápete, jak  a kde sehnat slevový kupón pro službu Google Adwords, pročtěte si důkladně tento návod. Zjistíte tak, že to není žádná velká věda, právě naopak. Kupóny jsou k dispozici pro každého zájemce zdarma on-line, a to dokonce na oficiálních stránkách, které jsou, pravda, dost skryté a je složité je najít. Možnost požádat o slevový kupón můžete na tomto odkazu. Stačí jen zadat vaši správnou emailovou adresu, na kterou kód vzápětí přijde.

Kdo může kupóny používat?

Slevové kupóny zde nejsou pro každého. Pokud je chcete využít, musíte splnit několik požadavků. Předně musíte mí čerstvě vytvořený Adwords účet, na kterém funguje reklama maximálně dva týdny. Navíc je nutné během třiceti dnů vydat za reklamu alespoň 250,- Kč. Obě podmínky musí být bezpodmínečně splněny, jinak vám nárok na uplatnění slevového kupónu zanikne.

Kupón lze navíc používat pouze v zemi, kde byl vygenerován. Není možné slevový kupón vázaný na Českou republiku použít například v Číně. Samotný kupón byste si měli opatřit co nejdříve. Může se totiž stát, že během několika měsíců či dokonce týdnů oficiální stránka, kde se dá vygenerovat, zanikne. Podobně se to stalo už na Slovensku a v jiných menších zemích.

Co si počít s kódem?

Jako první je nutné pomocí klíče, který se ukrývá v pravém horním rohu, kliknout na Fakturace a platby.

Google Adwords - kód 1

Google Adwords – kód 1

Zde si zvolte kolonku nastavení a na úplném konci stránky naleznete odkaz určený ke správě propagačního kódu. Na ten samozřejmě klikněte.

Google Adwords - kód 2

Google Adwords – kód 2

Pak už jen stačí kliknout na červené tlačítko a kód, který přišel do vaší emailové schránky, zkopírovat do vyobrazené kolonky a potvrdit. Na téže stránce by se vám, pokud jste se řídili přesně podle návodu, měl zobrazit aktuální stav kupónu.

Doufám, že Vám můj krátký návod pomůže se ke svému propagačnímu kódu dopracovat, pokud byste měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

Pokud nemáte s Google Adwords zkušenosti, nabízím Vám svou pomoc při přípravě i dlouhodobé správě Vašich ppc kampaní a to za férové peníze.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.