Google mě začal sponzorovat – díky Vám

Největší satisfakcí za mojí práci je spokojený klient, jsem moc rád za krásné reference, které mi píšete a hlavně to, že jste s mojí prací spokojení. Nyní si mé práce všimli i lidé z Google. Přišel mi dopis společně s dárky, kde mě Google chválí za práci, jakou odvádím na kampaních mých klientů. Udělalo mi to opravdu radost, protože je to poprvé, co si mě Google tímto způsobem všiml a když jsem nad tím přemýšlel, rozumím mu.

Vzhledem k tomu, že se mi daří mým klientům spravovat kampaně efektivně, moji klienti rostou a navyšují investice do reklamy, z čehož má Google nemalý profit. A nejspíše proto, že se mi v roce 2019 podařilo téměř zdvojnásobit investice mých klientů a více než trojnásobně zvýšit počet konverzí a tržeb mých klientů, pravděpodobně proto si Google všiml mé práce a poslal mi tyto dárky. Nechci tím nijak upozadit dárky, které jste mi během roku 2019 posílali, všech si moc vážím, stejně tak děkuji za krásné reference, kterých jste mi během roku 2019 napsali spousty.

Chtěl bych tímto poděkovat Vám, všem mým klientům za důvěru, kterou jste do spolupráce se mnou vložili a věřte že udělám maximum, aby Vám moje práce přinášela i nadále co největší zisk. Děkuju.

Dárek Google Partners
BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.