Google mě začal sponzorovat – díky Vám

Největší satisfakcí za mojí práci je spokojený klient, jsem moc rád za krásné reference, které mi píšete a hlavně to, že jste s mojí prací spokojení. Nyní si mé práce všimli i lidé z Google. Přišel mi dopis společně s dárky, kde mě Google chválí za práci, jakou odvádím na kampaních mých klientů. Udělalo mi to opravdu radost, protože je to poprvé, co si mě Google tímto způsobem všiml a když jsem nad tím přemýšlel, rozumím mu.

Vzhledem k tomu, že se mi daří mým klientům spravovat kampaně efektivně, moji klienti rostou a navyšují investice do reklamy, z čehož má Google nemalý profit. A nejspíše proto, že se mi v roce 2019 podařilo téměř zdvojnásobit investice mých klientů a více než trojnásobně zvýšit počet konverzí a tržeb mých klientů, pravděpodobně proto si Google všiml mé práce a poslal mi tyto dárky. Nechci tím nijak upozadit dárky, které jste mi během roku 2019 posílali, všech si moc vážím, stejně tak děkuji za krásné reference, kterých jste mi během roku 2019 napsali spousty.

Chtěl bych tímto poděkovat Vám, všem mým klientům za důvěru, kterou jste do spolupráce se mnou vložili a věřte že udělám maximum, aby Vám moje práce přinášela i nadále co největší zisk. Děkuju.

Dárek Google Partners
Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.