Google mi udělil Digital Sales Certification

Chci se Vám dnes pochlubit. Google mi udělil certifikát Digital Sales Certification. Tento certifikát prokazuje, že umím prodávat prodávat produkty a služby prostřednictvím PPC marketingu. Podmínkou získání tohoto certifikátu bylo úspěšné splnění závěrečného testu minimálně na 80%. Test obsahoval celkem 56 otázek z čehož jsem správně odpověděl na 54 otázek. To je více než 96% správných odpovědí a proto jsem certifikaci bez zaváhání získal. Mám radost, že Google mojí snahu pomáhat klientům úspěšně podnikat na internetu ocenil dalším certifikátem a hrdě jej zařazuji do své sbírky. Platnost tohoto certifikátu jsou dva roky, nicméně věřím, že si za dva roky certifikaci obhájím.

Pokud byste chtěli i Vy pomoci s PPC reklamou nejen na Google, napište mi a třeba navážeme dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.