Google mi udělil Digital Sales Certification

Chci se Vám dnes pochlubit. Google mi udělil certifikát Digital Sales Certification. Tento certifikát prokazuje, že umím prodávat prodávat produkty a služby prostřednictvím PPC marketingu. Podmínkou získání tohoto certifikátu bylo úspěšné splnění závěrečného testu minimálně na 80%. Test obsahoval celkem 56 otázek z čehož jsem správně odpověděl na 54 otázek. To je více než 96% správných odpovědí a proto jsem certifikaci bez zaváhání získal. Mám radost, že Google mojí snahu pomáhat klientům úspěšně podnikat na internetu ocenil dalším certifikátem a hrdě jej zařazuji do své sbírky. Platnost tohoto certifikátu jsou dva roky, nicméně věřím, že si za dva roky certifikaci obhájím.

Pokud byste chtěli i Vy pomoci s PPC reklamou nejen na Google, napište mi a třeba navážeme dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.