Google nákupy se nyní mohou zobrazovat i v Google obrázcích

Google pro nás přichystal další novinku, kterou je možnost zobrazovat produktové kampaně v Google nákupech i v obrázcích Google.

Google obrázky slouží v některých kategoriích (móda, kosmetika) jako důležitá součást nákupní cesty spousty uživatelů, proto se Google rozhodl na tom začít vydělávat a povolil inzerentům v Google Ads zobrazovat své kampaně v Google nákupech právě i v sekci Google obrázků.

Google předpokládá, že tímto krokem dokáže svým inzerentům v některých kategoriích zvýšit návštěvnost z produktových kampaní o 3-10% s tím, že konverzní poměr by měl zůstat srovnatelný a cena za proklik by měla být dokonce nižší.

Tato úprava by měla být nasazena na konci března roku 2019, což je již za pár dní. Tuto možnost vítám a sám jsem velmi zvědavý, jak se promítne do výkonu produktových kampaní.

Pokud byste chtěli pomoci nejen s produktovou PPC kampaní v Google Ads, napište mi a třeba najdeme společnou řeč.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.