Google partner pro rok 2024

Pokud patříte k mým klientům, tak jste v posledních dvou dnech možná poznali, že na Vaše emaily neodpovídám do pár hodin, jak je běžné, ale zabere mi to třeba i den. Je za námi další rok a tak jsem si udělal dva dny u certifikací Google, abych byl i v roce 2024 Vám, mým klientům, schopný přinášet výhody oficiálního partnera Google.

Letos se znovu jednalo se celkem o 5 certifikačních zkoušek, kde u každé z nich bylo nutné odpovědět správně na minimálně 80% položených otázek. Ne, že by na tom nějak více záleželo, ale letos mi zkoušky šly i bez přípravy lépe než běžně a ani u jedné z nich jsem nešel pod 90% úspěšnost, u Google nákupů jsem měl úspěšnost dokonce 98% a tedy špatně jsem odpověděl jen na jednu z padesáti položených otázek. Škoda, že už zpětně nemohu zjistit, na kterou.

To, co Vás asi zajímá nejvíce je, jaké výhody Vám oficiální Google partner v roce 2024 může přinést.
1) Prémiová technická podpora ze strany Google
2) Pravidelné konzultace s optimalizátory Google
3) Bonusový kredit 8 500Kč pro nové inzerenty na Google

I letos děkuji svým klientům za spolupráci v roce 2023 a věřím, že v roce 2024 posuneme Vaše PPC kampaně o dva levely výše.

Pokud byste chtěli i Vy pomoci s PPC reklamou nejen na Google, ale i například na Seznamu, sociálních sítích nebo zbožových srovnavačích, napište mi a třeba spolu navážeme dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.

button
Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.