Heureka – změna podmínek pro Ověřeno zákazníky

Heuréka od 1.4.2021 mění pravidla pro obdržení nezbytného počtu recenzí k získání certifikátu Ověřeno zákazníky. Doposud bylo nutné získat daný počet recenzí během posledních 90 dní, nyní se rozhodující období prodlužuje na 180 dní, tudíž získání certifikátu bude snazší i pro menší eshopy s nižším počtem objednávek a tudíž i recenzí.

Díky certifikátu Ověřeno zákazníky získáváte jako eshop možnost sofistikovanějšího bidování, díky čemu můžete maximalizovat počet objednávek z Heuréky.

Za mě je to krok správným směrem, přeci jen, jsou kategorie internetového podnikání, kde nechodí desítky objednávek denně a doposud tedy bylo velmi obtížné certifikát Ověřeno zákazníky získat, přestože měl eshop od svých zákazníků pozitivní ohlasy.

Snad pro Vás je tato informace užitečná, já s ní jdu obeznámit své klienty, kteří doposud certifikát nezískali a budeme se snažit jej co nejdříve získat. Pokud byste i Vy chtěli pomoci s PPC marketingem nejen na Heuréce, napište mi a třeba navážeme oboustranně výhodnou spolupráci.

button
Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.