Heureka – změna podmínek pro Ověřeno zákazníky

Heuréka od 1.4.2021 mění pravidla pro obdržení nezbytného počtu recenzí k získání certifikátu Ověřeno zákazníky. Doposud bylo nutné získat daný počet recenzí během posledních 90 dní, nyní se rozhodující období prodlužuje na 180 dní, tudíž získání certifikátu bude snazší i pro menší eshopy s nižším počtem objednávek a tudíž i recenzí.

Díky certifikátu Ověřeno zákazníky získáváte jako eshop možnost sofistikovanějšího bidování, díky čemu můžete maximalizovat počet objednávek z Heuréky.

Za mě je to krok správným směrem, přeci jen, jsou kategorie internetového podnikání, kde nechodí desítky objednávek denně a doposud tedy bylo velmi obtížné certifikát Ověřeno zákazníky získat, přestože měl eshop od svých zákazníků pozitivní ohlasy.

Snad pro Vás je tato informace užitečná, já s ní jdu obeznámit své klienty, kteří doposud certifikát nezískali a budeme se snažit jej co nejdříve získat. Pokud byste i Vy chtěli pomoci s PPC marketingem nejen na Heuréce, napište mi a třeba navážeme oboustranně výhodnou spolupráci.

button
BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.