Jak nasdílet přístup do firmy.cz agentuře/freelanceerovi

Mnoho mých klientů tápe, jak mi nasdílet přístup do firmy.cz, proto jsem se rozhodl, že na to připravím krátký a doufám jasný návod.

1) Přihlašte se na stránce https://admin.firmy.cz/ (pokud zde nemáte účet, pak se prosím nejprve zaregistrujte a přidejte firmu viz obrázek níže). Ti, kteří zde už účet a firmu mají, přeskočte tento krok.

2) V pravém horním rohu klikněte na šipku dolů pro rozbalení menu a poté klikněte na „nastavení účtu“.

3) Do kolonky „nastavení přístupů“ vepište email jirka@jiwo.cz a klikněte na „Pozvat“. (Pokud chcete nastavit přístup někomu jinému než mě, pak místo mého emailu napište email dané osoby.)

To je vše, nyní mám přístup jaký potřebuji a vše ostatní rád nastavím za Vás.

Pevně věřím, že Vám můj krátký návod pomohl. Pokud byste měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu individuálně.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.