Jak nasdílet přístup do firmy.cz agentuře/freelanceerovi

Mnoho mých klientů tápe, jak mi nasdílet přístup do firmy.cz, proto jsem se rozhodl, že na to připravím krátký a doufám jasný návod.

1) Přihlašte se na stránce https://admin.firmy.cz/ (pokud zde nemáte účet, pak se prosím nejprve zaregistrujte a přidejte firmu viz obrázek níže). Ti, kteří zde už účet a firmu mají, přeskočte tento krok.

2) V pravém horním rohu klikněte na šipku dolů pro rozbalení menu a poté klikněte na „nastavení účtu“.

3) Do kolonky „nastavení přístupů“ vepište email jirka@jiwo.cz a klikněte na „Pozvat“. (Pokud chcete nastavit přístup někomu jinému než mě, pak místo mého emailu napište email dané osoby.)

To je vše, nyní mám přístup jaký potřebuji a vše ostatní rád nastavím za Vás.

Pevně věřím, že Vám můj krátký návod pomohl. Pokud byste měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu individuálně.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.