Jak nasdílet přístup do firmy.cz freelancerovi nebo agentuře

Tímto návodem Vás chci navést, jak mi během pár vteřin nahrajete přístup do Vašeho účtu na firmy.cz.

1) V pravém horním rohu se přihlaště Vašimi přihlašovacími údaji.

2) Jděte na adresu firmy.cz. V pravém horní rohu klikněte na Moje firma.

3) V pravém horním rohu rozklikněte nabídku menu kliknutím na svůj email. Poté klikněte na Nastavení účtu.

4) Scrollujte dolu na Nastavení přístupů. Do volného pole vepište email jirka@jiwo.cz, zaklikněte danou firmu a klikněte na Pozvat.

Gratuluji, nyní jste mi správně nastavili přístup do Vašeho účtu firmy.cz.

Doufám, že Vám můj návod pomohl. Pokud byste přeci jen měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám individuálně pomohu.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.