Jak nasdílet přístup do Google Merchant Center

Abych byl schopný plně využít potenciál produktových kampaní na Googlu, je potřeba provést kontrolu správnosti dat v Google Merchant Center. A k tomu potřebuji přístup. Pokud jste s produktovými kampaněmi nikdy nepracovali, pak přístup potřebuji, abych produktové kampaně vůbec mohl spustit, zdroj tam budu muset teprve nahrát.

Jak mi přístup poskytnout?

Je to úplně jednoduché, stačí se jen řídit kroky níže:

1) Nejprve se přihlašte svými přístupovými údaji na adrese https://merchants.google.com

2) V pravém horním roku jsou svisle tři tečky, na ty klikněte a zvolte Uživatelé (v angličtině Users).

3) Vyberte modré tlačítko PLUS a vepište e-mailovou adresu. V mém případě jirka.wolf@gmail.com

4) Zobrazí se vám možnosti Předvolby uživatele. Zde je potřeba zvolit, jaká práva má vlastník adresy mít a jaké informace mu mají chodit e-mailem. Pro plnohodnotnou správu vašich kampaní je opět potřeba přístup Správce.

5) V poslední kroku stačí už jen uložit a je hotovo.

Doufám a věřím, že Vám můj krátký návod pomohl, pokud byste měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.