Jak nasdílet přístup do Google Merchant Center

Abych byl schopný plně využít potenciál produktových kampaní na Googlu, je potřeba provést kontrolu správnosti dat v Google Merchant Center. A k tomu potřebuji přístup. Pokud jste s produktovými kampaněmi nikdy nepracovali, pak přístup potřebuji, abych produktové kampaně vůbec mohl spustit, zdroj tam budu muset teprve nahrát.

Jak mi přístup poskytnout?

Je to úplně jednoduché, stačí se jen řídit kroky níže:

1) Nejprve se přihlašte svými přístupovými údaji na adrese https://merchants.google.com

2) V pravém horním roku jsou svisle tři tečky, na ty klikněte a zvolte Uživatelé (v angličtině Users).

3) Vyberte modré tlačítko PLUS a vepište e-mailovou adresu. V mém případě jirka.wolf@gmail.com

4) Zobrazí se vám možnosti Předvolby uživatele. Zde je potřeba zvolit, jaká práva má vlastník adresy mít a jaké informace mu mají chodit e-mailem. Pro plnohodnotnou správu vašich kampaní je opět potřeba přístup Správce.

5) V poslední kroku stačí už jen uložit a je hotovo.

Doufám a věřím, že Vám můj krátký návod pomohl, pokud byste měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.