Založení účtu Google Ads krok po kroku

Založení účtu Google Ads krok po kroku

1.krok

Účet Google Ads jednoduše založíte pomocí registračního formuláře zde: https://ads.google.com/. Po kliknutí na modrou ikonku „Začít“ se vám zobrazí formulář, do kterého vepište svou e-mailovou adresu, poté klikněte na „Další“.

Google Ads - založení účtu 1

Google Ads – založení účtu 1

2.krok

Nemáte-li e-mailovou adresu zaregistrovanou pro služby Google, nebo se chcete přihlašovat pomocí jiné e-mailové adresy, stačí kliknout ve spodní části obrazovky na možnost „Vytvořit účet“ a vyplnit všechny potřebné údaje.

Mějte na paměti, že na e-mailovou adresu, kterou zde uvedete, vám bude zaslán potvrzovací email.

Google Ads - založení účtu 2

Google Ads – založení účtu 2

3.krok

Na nově registrovanou e-mailovou adresu vám přijde kód, který zde ověřte a následně se již můžete přihlásit do rozhraní Google Ads.

Google Ads - založení účtu 3

Google Ads – založení účtu 3

4.krok

Po ověření e-mailu se dostanete do služby Google Ads, kde provedete úvodní nastavení vašeho účtu kliknutím na odkaz v dolní části obrazovky „Přepnout do režimu pro experty.“

Google Ads - založení účtu 4

Google Ads – založení účtu 4

5.krok

Zobrazí se vám okno, kde vyberte „Vytvořit účet bez kampaně“, následně potvrďte základní údaje o své firmě a vyberte měnu podle země, ve které plánujete spouštět kampaně. Poté klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Google Ads - založení účtu 5

Google Ads – založení účtu 5

Google Ads - založení účtu 6

Google Ads – založení účtu 6

6.krok

Gratulujeme, máte hotovo!

Nyní klikněte na tlačítko „Prozkoumat účet“ a proveďte základní nastavení fakturačních údajů.

Klikněte na „Nastavení a fakturace“ a vyberte „Nastavení“. Zde vyplňte všechny potřebné údaje, včetně registrace platební karty, a klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Google Ads - založení účtu 7

Google Ads – založení účtu 7

Google Ads - založení účtu 8

Google Ads – založení účtu 8

Google Ads - založení účtu 9

Google Ads – založení účtu 9

Správa kampaní

Pokud jste postupovali podle našeho návodu, zobrazí se vám v tento moment zpráva o úspěšném dokončení registrace. Nyní můžete své reklamní kampaně spravovat a upravovat dle vaší libosti a možností.

Doufám a pevně věřím, že vám tento návod k založení účtu Google Ads pomohl a přeji vám hodně zdaru s vašimi reklamními kampaněmi. Pokud byste si chtěli ušetřit čas, nervy a peníze za „začátečnické chyby“, rád vám s přípravou i následnou správou PPC kampaní pomohu.

Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.