Založení účtu Google Ads krok po kroku

Založení účtu Google Ads krok po kroku

1.krok

Účet Google Ads jednoduše založíte pomocí registračního formuláře zde: https://ads.google.com/. Po kliknutí na modrou ikonku „Začít“ se vám zobrazí formulář, do kterého vepište svou e-mailovou adresu, poté klikněte na „Další“.

Google Ads - založení účtu 1

Google Ads – založení účtu 1

2.krok

Nemáte-li e-mailovou adresu zaregistrovanou pro služby Google, nebo se chcete přihlašovat pomocí jiné e-mailové adresy, stačí kliknout ve spodní části obrazovky na možnost „Vytvořit účet“ a vyplnit všechny potřebné údaje.

Mějte na paměti, že na e-mailovou adresu, kterou zde uvedete, vám bude zaslán potvrzovací email.

Google Ads - založení účtu 2

Google Ads – založení účtu 2

3.krok

Na nově registrovanou e-mailovou adresu vám přijde kód, který zde ověřte a následně se již můžete přihlásit do rozhraní Google Ads.

Google Ads - založení účtu 3

Google Ads – založení účtu 3

4.krok

Po ověření e-mailu se dostanete do služby Google Ads, kde provedete úvodní nastavení vašeho účtu kliknutím na odkaz v dolní části obrazovky „Přepnout do režimu pro experty.“

Google Ads - založení účtu 4

Google Ads – založení účtu 4

5.krok

Zobrazí se vám okno, kde vyberte „Vytvořit účet bez kampaně“, následně potvrďte základní údaje o své firmě a vyberte měnu podle země, ve které plánujete spouštět kampaně. Poté klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Google Ads - založení účtu 5

Google Ads – založení účtu 5

Google Ads - založení účtu 6

Google Ads – založení účtu 6

6.krok

Gratulujeme, máte hotovo!

Nyní klikněte na tlačítko „Prozkoumat účet“ a proveďte základní nastavení fakturačních údajů.

Klikněte na „Nastavení a fakturace“ a vyberte „Nastavení“. Zde vyplňte všechny potřebné údaje, včetně registrace platební karty, a klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Google Ads - založení účtu 7

Google Ads – založení účtu 7

Google Ads - založení účtu 8

Google Ads – založení účtu 8

Google Ads - založení účtu 9

Google Ads – založení účtu 9

Správa kampaní

Pokud jste postupovali podle našeho návodu, zobrazí se vám v tento moment zpráva o úspěšném dokončení registrace. Nyní můžete své reklamní kampaně spravovat a upravovat dle vaší libosti a možností.

Doufám a pevně věřím, že vám tento návod k založení účtu Google Ads pomohl a přeji vám hodně zdaru s vašimi reklamními kampaněmi. Pokud byste si chtěli ušetřit čas, nervy a peníze za „začátečnické chyby“, rád vám s přípravou i následnou správou PPC kampaní pomohu.

Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.