Jak stáhnout fakturu z účtu Google Ads a Seznam Sklik

Stáhnout si fakturu z účtu Google Ads (dříve Adwords) nebo Skliku není nic složitého, zvláště, budete-li se řídit tímto stručným návodem.

Jak stáhnout fakturu z Google Ads

Přihlašte se do Vašeho účtu Google Ads.

V pravém horním rohu klikněte na „nástroje“ (obrázek klíče) a následně „fakturace a platby„.

V levém rohu klikněte na „transakce“ a poté v horní části obrazovky vyfiltrujte „daně„.

Poté se Vám zobrazí faktury za Vámi zvolené období (přednastavené bývají 3 měsíce), pokud byste hledali starší faktury, snadno můžete časové období zobrazených faktur upravit.

A je to, nyní si můžete všechny své faktury stáhnout dle libosti.

Jak stáhnout fakturu z Skliku

Přihlašte se do Vašeho účtu Sklik.

V pravém horním rohu klikněte na zbývající kredit a poté „transakce“.

Dostanete se na výpis transakcí, kde si vyfiltrujete, za jaké období chcete transakce zobrazit a jaký typ transakcí chcete zobrazit. V našem případě si tedy nastavte jako „typ úhrady“ „dobití kreditu“ a klikněte na zobrazit.

A je to, nyní si můžete všechny své faktury stáhnout dle libosti.

Pokud byste měli se stažením faktury jakýkoliv problém, napište mi na email jirka.wolf@gmail.com a společně ho vyřešíme.

Pokud nemáte s Google Adwords dostatek zkušeností, nabízím Vám svou pomoc při přípravě i správě Vašich ppc kampaní a to za férové peníze viz. můj ceník.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.