Jak udělit přístup k Facebook stránce freelancerovi nebo agentuře

Pokud vlastníte Facebook stránku a chcete dát přístup ať už agentuře nebo specialistovi na volné noze, sepsal jsem pro Vás krátký návod jak na to.

1) Pošlete mu zkopírovanou url Vaší stránky na Facebooku (například: https://www.facebook.com/jiwocz/)

2) Specialista nebo agentura Vám pošle ze svého business manageru žádost o přístup.

3) Na Facebooku klikněte na svou stránku.

4) Klikněte na Nastavení v pravém horním rohu.

5) Poté v levém menu klikněte na „Role u stránky“.

Zde se Vám zobrazí žádost, kterou stačí jednoduše potvrdit.

Takto snadno mě, nebo jinému specialistovi či agentuře nastavíte přístup k Vaší stránce, aby jí mohl využívat například k marketingovým účelům.

Věřím, že Vám můj krátký návod pomohl. Pokud byste přeci jen měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.