Jak udělit přístup k Facebook stránce freelancerovi nebo agentuře

Pokud vlastníte Facebook stránku a chcete dát přístup ať už agentuře nebo specialistovi na volné noze, sepsal jsem pro Vás krátký návod jak na to.

1) Pošlete mu zkopírovanou url Vaší stránky na Facebooku (například: https://www.facebook.com/jiwocz/)

2) Specialista nebo agentura Vám pošle ze svého business manageru žádost o přístup.

3) Na Facebooku klikněte na svou stránku.

4) Klikněte na Nastavení v pravém horním rohu.

5) Poté v levém menu klikněte na „Role u stránky“.

Zde se Vám zobrazí žádost, kterou stačí jednoduše potvrdit.

Takto snadno mě, nebo jinému specialistovi či agentuře nastavíte přístup k Vaší stránce, aby jí mohl využívat například k marketingovým účelům.

Věřím, že Vám můj krátký návod pomohl. Pokud byste přeci jen měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.