Jak založit nový účet firmy.cz

Připravil jsem pro Vás krátký návod, jak založit účet a přidat svou firmu do firmy.cz, které patří pod Seznam.cz.

1) Jděte na firmy.cz a klikněte v pravém horním rohu na Moje firma.

2) Poté je nutné se přihlásit přes Váš email na Seznamu. Pokud takový email nemáte, budete si jej muset založit. Pokud ovšem využíváte zboží.cz nebo Sklik, můžete využít stejný email, kterým se přihlašujete do jedné z těchto služeb.

3) Po přihlášení na Vás vyskočí krátký text, kde intuitivně klikněte na Přidat firmu.

4) Napište název nebo IČ své firmy.

5) Poté nahrajte co nejvíce informací o své firmě, bude skvělé doplnit informacemi logem firmy, úvodní fotografií a kontaktními informacemi. Zde platí, že čím více relevantních informací napíšete, tím důvěryhodněji budete jako firma vypadat. Jakmile budete mít informace vyplněné, klikněte na Pokračovat.

6) V tomto kroku vyberte kategorii Vašeho podnikání, odsouhlaste smluvní podmínky a klikněte na Hotovo.

Gratuluji, úspěšně jste vložili svou firmu na firmy.cz. Nyní proběhne kontrola administrátory firmy.cz a pokud bude vše v pořádku, do pár dní bude Vaše firma přidaná.

Věřím, že Vám můj krátký návod pomohl. Pokud byste přeci jen měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.