Jak založit nový účet zboží.cz

Připravil jsem jednoduchý návod, jak během chvilky založit nový účet a přidat svůj obchod na zboží.cz. Díky této registraci získáte nejen zápis svých produktů na zboží.cz, ale zároveň Vám to v Skliku dovolí vytvořit produktové kampaně a kampaně dynamického remarketingu.

Takže, jak na to?

1) Jděte na stránku https://www.zbozi.cz/

2) Scrollujte na spodní část webu a klikněte na Přidat obchod.

3) Vyskočí na Vás první tabulka, kam prosím zadejte IČ obchodu, který chcete do služby firmy.cz zaregistrovat. Poté klikněte na vyhledat.

4) Nyní jsou dvě možnosti. Pokud máte založená emailový účet na Seznamu, můžete se skrze něj přihlásit. Pokud jej ale nemáte, musíte si jej vytvořit kliknutím na Vytvořit účet.

Vepište název Vaší nové emailové schránky, heslo, rok narození, pohlaví, poté musíte souhlasit s podmínkami užití a klikněte na Registrovat.

5) V dalším kroku Vám Seznam automaticky nabídne ochranu Vašeho účtu proti vykradení tím, že budete moci zadat své telefonní číslo pro případné obnovení hesla v případě zcizení účtů. Tato služba je dobrovolná a proto pokud o ní nemáte zájem, klikněte dole na Nemám zájem o zabezpečení telefonním číslem.

Pokud se rozhodnete email s telefonním číslem nepojit, Seznam se Vás v dalším kroku zeptá, zda-li jste si jistí svým rozhodnutím a pakliže ano, zaklikněte na Uvědomuji si riziko, ale účet zabezpečit nechci a dokončete registraci kliknutím na Pokračovat do Klientské zóny.

6) Nyní na Vás vyskočí tabulka, ve které už máte předvyplněné IČ Vašeho obchodu. Na Vás nyní je doplnit název eshopu, url adresu eshopu (například https://mujobchod.cz) a url feedu pro zboží.cz. Pokud využíváte jakékoliv krabicové řešení (například Shoptet, Eshop-rychle), feed naleznete už připravený v administraci svého eshopu. Pokud využíváte jiné eshopové řešení, například eshop vytvoření na míru nebo na nějakém Open Source (například Woocommerce, Prestashop), pak musíte napsat svému programátorovi, aby Vám eshop pro generování feedu připravil, případně najaké free či placené rozšíření na internetu (existují).

Jakmile budete mít vše vyplněné, klikněte na Registrovat.

7) Poté klikněte na Nabít kredit později. Přejít do Klientské zóny a máte hotovo.

Nyní pokud chcete nastavit přístup do Vašeho účtu zboží.cz nebo klientské zóny Sklik freelancerovi či agentuře, pokračujte dle tohoto návodu: https://jiwo.cz/jak-nasdilet-pristup-do-zbozi-cz-a-klientske-zony-skliku/

Pevně věřím, že Vám můj stručný návod pomohl. Pokud byste přeci jen měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.