Jak založit nový účet zboží.cz

Připravil jsem jednoduchý návod, jak během chvilky založit nový účet a přidat svůj obchod na zboží.cz. Díky této registraci získáte nejen zápis svých produktů na zboží.cz, ale zároveň Vám to v Skliku dovolí vytvořit produktové kampaně a kampaně dynamického remarketingu.

Takže, jak na to?

1) Jděte na stránku https://www.zbozi.cz/

2) Scrollujte na spodní část webu a klikněte na Přidat obchod.

3) Vyskočí na Vás první tabulka, kam prosím zadejte IČ obchodu, který chcete do služby firmy.cz zaregistrovat. Poté klikněte na vyhledat.

4) Nyní jsou dvě možnosti. Pokud máte založená emailový účet na Seznamu, můžete se skrze něj přihlásit. Pokud jej ale nemáte, musíte si jej vytvořit kliknutím na Vytvořit účet.

Vepište název Vaší nové emailové schránky, heslo, rok narození, pohlaví, poté musíte souhlasit s podmínkami užití a klikněte na Registrovat.

5) V dalším kroku Vám Seznam automaticky nabídne ochranu Vašeho účtu proti vykradení tím, že budete moci zadat své telefonní číslo pro případné obnovení hesla v případě zcizení účtů. Tato služba je dobrovolná a proto pokud o ní nemáte zájem, klikněte dole na Nemám zájem o zabezpečení telefonním číslem.

Pokud se rozhodnete email s telefonním číslem nepojit, Seznam se Vás v dalším kroku zeptá, zda-li jste si jistí svým rozhodnutím a pakliže ano, zaklikněte na Uvědomuji si riziko, ale účet zabezpečit nechci a dokončete registraci kliknutím na Pokračovat do Klientské zóny.

6) Nyní na Vás vyskočí tabulka, ve které už máte předvyplněné IČ Vašeho obchodu. Na Vás nyní je doplnit název eshopu, url adresu eshopu (například https://mujobchod.cz) a url feedu pro zboží.cz. Pokud využíváte jakékoliv krabicové řešení (například Shoptet, Eshop-rychle), feed naleznete už připravený v administraci svého eshopu. Pokud využíváte jiné eshopové řešení, například eshop vytvoření na míru nebo na nějakém Open Source (například Woocommerce, Prestashop), pak musíte napsat svému programátorovi, aby Vám eshop pro generování feedu připravil, případně najaké free či placené rozšíření na internetu (existují).

Jakmile budete mít vše vyplněné, klikněte na Registrovat.

7) Poté klikněte na Nabít kredit později. Přejít do Klientské zóny a máte hotovo.

Nyní pokud chcete nastavit přístup do Vašeho účtu zboží.cz nebo klientské zóny Sklik freelancerovi či agentuře, pokračujte dle tohoto návodu: https://jiwo.cz/jak-nasdilet-pristup-do-zbozi-cz-a-klientske-zony-skliku/

Pevně věřím, že Vám můj stručný návod pomohl. Pokud byste přeci jen měli jakýkoliv problém, kontaktujte mě skrze můj kontaktní formulář, rád Vám pomohu.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.