Jiří Wolf úspěšně získal certifikát Chytrá marketingová strategie

Už delší dobu se snažím nabízet svým klientům širší pohled na věc, než jen samotný PPC marketing, který znám do hloubky. A protože se v této oblasti aktivně vzdělávám, rozhodl jsem si udělat si svůj první kurz na obecnější téma marketingu. Kurz je nazvaný Chytrá marketingová strategie a byl vlastně o tom, jak vhodně připravit marketingovou strategii napříč jednotlivými kanály a to jak pro subjekty nabízející služby, tak i pro eshopy. Jako jednotlivé kanály si můžete představit například PPC kampaně, SEO marketing, sociální sítě, email marketing ale i offline části marketingu, jako jsou například billboardy atd.

Kurz jako takový hodnotím velice kladně, byl velmi přínosný a opravdu mi pomohl vylézt z tunelového vidění a dívat se na marketing jako na soubor dílčích prvků. Na závěr kurzu jsem měl možnost ověřit si své znalosti v certifikačním testu, který jsem splnil na 100%.

Pokud byste chtěli pomoci nejen s přípravou a správou PPC kampaní, ale například i s přípravou marketingové strategie, budu rád, když se na mě obrátíte.
button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.