Jiří Wolf úspěšně získal certifikát Chytrá marketingová strategie

Už delší dobu se snažím nabízet svým klientům širší pohled na věc, než jen samotný PPC marketing, který znám do hloubky. A protože se v této oblasti aktivně vzdělávám, rozhodl jsem si udělat si svůj první kurz na obecnější téma marketingu. Kurz je nazvaný Chytrá marketingová strategie a byl vlastně o tom, jak vhodně připravit marketingovou strategii napříč jednotlivými kanály a to jak pro subjekty nabízející služby, tak i pro eshopy. Jako jednotlivé kanály si můžete představit například PPC kampaně, SEO marketing, sociální sítě, email marketing ale i offline části marketingu, jako jsou například billboardy atd.

Kurz jako takový hodnotím velice kladně, byl velmi přínosný a opravdu mi pomohl vylézt z tunelového vidění a dívat se na marketing jako na soubor dílčích prvků. Na závěr kurzu jsem měl možnost ověřit si své znalosti v certifikačním testu, který jsem splnil na 100%.

Pokud byste chtěli pomoci nejen s přípravou a správou PPC kampaní, ale například i s přípravou marketingové strategie, budu rád, když se na mě obrátíte.
button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.