Web Development Services

Marketing na sociálních sítích

Dnes už se mě klienti neptají, zda-li se marketing na sociálních sítích vyplatí, ale jak ho dělat tak, aby se vyplatil.

Marketing na Facebook a Instagramu je velmi odlišný od jiných forem online marketingu. Na sociálních sítích s Vámi Vaši fanoušci komunikují a z výzkumu vyplývá, že více než 80% fanoušků lajkuje stránky firem primárně proto, aby s nimi mohli lépe komunikovat. Budu se o Vaše fanoušky na sociálních sítích starat tak, abych v nich vzbudil důvěru ve Vaší značku.

 

Spousty agentur Vám bude říkat, že na Facebooku nelze vést ziskový marketing. To ale není pravda, oni pouze neví, jak na to. Marketingu na Facebooku se věnuji již řadu let, před lety jsem na toto téma napsal a obhájit i svou bakalářskou práci. Nejsem žádný nováček a nebudu si za Vaše peníze zkoušet, jak to vlastně na Facebooku funguje. Na každý měsíc připravím strategii, kterou si společně schválíme a budu se jí držet.

Počet fanoušků stránky není klíčová metrika, toto by si měl každý podnikatel, který má svou stránku na Facebooku či Instagramu, napsat nad monitor. Vždy je důležitá návratnost investic. Pokud Vám Facebook negeneruje tržby, objednávky nebo při nejmenším návštěvníky, z kterých se stanou zákazníci později, nemá pro Vás smysl marnit čas a vymyslíme spolu efektivnější způsob marketingových aktivit než je Facebook. Hraji s Vámi fér a pokud něco nepůjde podle plánu, řeknu Vám to bez zbytečného mazání medu kolem pusy.

Optimalizace údajů na Facebooku+Instagramu

Upravím profil Vaší firmy tak, aby byl pro návštěvníka přehledný, uspořádaný a srozumitelný.

Pravidelné vytváření originálního obsahu

Pravidelně budu přidávat originální a poutavý obsah Facebook a Instagram stránky Vašeho e-shopu. Obsah bude vždy připravován dle domluveného konceptu tak, aby zaujal správným způsobem co největší množství Vašich současných fanoušků a zároveň přilákal nové fanoušky k Vašim stránkám.

Komunikace se Vašimi zákazníky

Nedílnou součástí marketingu na sociálních sítích je komunikace s Vašimi současnými i potencionálními zákazníky. Budu asertivně reagovat na jejich podměty a stížnosti, odpovídat na otázky a snažit se budovat dobré jméno Vaší značky, aby se z nového zákazníka stal Váš stálý zákazník.

Propagace důležitých příspěvků

Facebook a Instagram jsou v České republice dvě nejrozšířenější sociální sítě a pro obě dvě platí, že organický dosah Vašeho příspěvku osloví pouze jednotky procent z řad Vašich fanoušků. Doporučím Vám, které příspěvky by bylo vhodné placeně propagovat tak, aby je vidělo co možná nejvíce fanoušků Vašich Facebook stránek.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

 

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

 

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing