Web Development Services

Marketing na sociálních sítích

Dnes už se mě klienti neptají, zda-li se marketing na sociálních sítích vyplatí, ale jak ho dělat tak, aby se vyplatil.

Marketing na Facebook a Instagramu je velmi odlišný od jiných forem online marketingu. Na sociálních sítích s Vámi Vaši fanoušci komunikují a z výzkumu vyplývá, že více než 80% fanoušků lajkuje stránky firem primárně proto, aby s nimi mohli lépe komunikovat. Budu se o Vaše fanoušky na sociálních sítích starat tak, abych v nich vzbudil důvěru ve Vaší značku.

 

Spousty agentur Vám bude říkat, že na Facebooku nelze vést ziskový marketing. To ale není pravda, oni pouze neví, jak na to. Marketingu na Facebooku se věnuji již řadu let, před lety jsem na toto téma napsal a obhájit i svou bakalářskou práci. Nejsem žádný nováček a nebudu si za Vaše peníze zkoušet, jak to vlastně na Facebooku funguje. Na každý měsíc připravím strategii, kterou si společně schválíme a budu se jí držet.

Počet fanoušků stránky není klíčová metrika, toto by si měl každý podnikatel, který má svou stránku na Facebooku či Instagramu, napsat nad monitor. Vždy je důležitá návratnost investic. Pokud Vám Facebook negeneruje tržby, objednávky nebo při nejmenším návštěvníky, z kterých se stanou zákazníci později, nemá pro Vás smysl marnit čas a vymyslíme spolu efektivnější způsob marketingových aktivit než je Facebook. Hraji s Vámi fér a pokud něco nepůjde podle plánu, řeknu Vám to bez zbytečného mazání medu kolem pusy.

Optimalizace údajů na Facebooku+Instagramu

Upravím profil Vaší firmy tak, aby byl pro návštěvníka přehledný, uspořádaný a srozumitelný.

Pravidelné vytváření originálního obsahu

Pravidelně budu přidávat originální a poutavý obsah Facebook a Instagram stránky Vašeho e-shopu. Obsah bude vždy připravován dle domluveného konceptu tak, aby zaujal správným způsobem co největší množství Vašich současných fanoušků a zároveň přilákal nové fanoušky k Vašim stránkám.

Komunikace se Vašimi zákazníky

Nedílnou součástí marketingu na sociálních sítích je komunikace s Vašimi současnými i potencionálními zákazníky. Budu asertivně reagovat na jejich podměty a stížnosti, odpovídat na otázky a snažit se budovat dobré jméno Vaší značky, aby se z nového zákazníka stal Váš stálý zákazník.

Propagace důležitých příspěvků

Facebook a Instagram jsou v České republice dvě nejrozšířenější sociální sítě a pro obě dvě platí, že organický dosah Vašeho příspěvku osloví pouze jednotky procent z řad Vašich fanoušků. Doporučím Vám, které příspěvky by bylo vhodné placeně propagovat tak, aby je vidělo co možná nejvíce fanoušků Vašich Facebook stránek.

Silviphotography.cz

S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji.

Silviya Kolarová - majitelka

PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.
 

Lukáš Krištof- majitel

VK-vysavace.cz/sk

S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Pavel Krupa - majitel

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Michal Koláček - majitel