Nastavení přístupu do Facebook účtu pro reklamu bez business managera

Pokud inzerujete na Facebooku a rádi byste nastavili přístup do svého účtu pro reklamu freelancerovi nebo agentuře, sepsal jsem stručný návod, jak na to.

Jak nasdílet přístup do facebook účtu pro reklamu freelancerovi nebo agentuře?

1. Přihlašte se do Vašeho účtu na Facebooku.

2. Otevřete horní menu (tam, kde se odhlašujete nebo měníte nastavení svého účtu) a klikněte na Spravovat reklamy.

nastavení přístupu do facebook účtu pro reklamu agentuře1

nastavení přístupu do facebook účtu pro reklamu agentuře1

3. V levém horním menu uvidíte název svého účtu pro reklamu a za ním ID Vašeho účtu pro reklamu. To číslo v závorce (ID) pošlete agentuře nebo freelancerovi. Pokud spolupracujete se mnou, odešlete mi jej na email jirka@jiwo.cz.

nastavení přístupu do facebook účtu pro reklamu agentuře2

nastavení přístupu do facebook účtu pro reklamu agentuře2

4) Poté, co ID agentuře nebo freelancerovi odešlete, dostanete od agentury žádost o přístup k Vašemu účtu pro reklamu emailem, kterou stačí jednoduchým klikem potvrdit.

5) Tím jste úspěšně povolili přístup do svého Facebook účtu pro reklamu agentuře nebo freelancerovi, dobrá práce. 🙂

Pokud byste měli s nastavením přístupu do Facebook účtu pro reklamu  jakýkoliv problém, napište mi na email jirka.wolf@gmail.com a společně ho vyřešíme.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.