Nové certifikáty ve sbírce – Mobilní aplikace od Google

Protože cítím stále větší potřebu mých klientů po správě PPC kampaní pro Aplikace a to jak Android tak i iOS, rozhodl jsem se hlouběji vzdělávat v této oblasti a nyní bych se rád pochlubil prvními certifikáty zaměřenými na mobilní aplikace. Jak už je u Google zvykem, jejich platnost je opět omezená a proto pokud si budu chtít certifikaci udržet, budu muset testy za 2 roky složit znovu.

 

Přestože jsem měl slušné výsledky u kampaní propagující aplikace i přes složením certifikátů, při přípravě na jejich složení jsem se naučil spousty nových postupů, které mé kampaně na propagaci aplikací ještě udělali ještě efektivnější.

Pokud byste i Vy chtěli pomoci s přípravou kampaně na propagaci Vaší aplikace, budu rád, když se na mě obrátíte.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.