Nové certifikáty ve sbírce – Mobilní aplikace od Google

Protože cítím stále větší potřebu mých klientů po správě PPC kampaní pro Aplikace a to jak Android tak i iOS, rozhodl jsem se hlouběji vzdělávat v této oblasti a nyní bych se rád pochlubil prvními certifikáty zaměřenými na mobilní aplikace. Jak už je u Google zvykem, jejich platnost je opět omezená a proto pokud si budu chtít certifikaci udržet, budu muset testy za 2 roky složit znovu.

 

Přestože jsem měl slušné výsledky u kampaní propagující aplikace i přes složením certifikátů, při přípravě na jejich složení jsem se naučil spousty nových postupů, které mé kampaně na propagaci aplikací ještě udělali ještě efektivnější.

Pokud byste i Vy chtěli pomoci s přípravou kampaně na propagaci Vaší aplikace, budu rád, když se na mě obrátíte.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.