Nové měření konverzí v Skliku

Dnes Sklik přišel s novým konverzním kódem, proto všem, kdo v Skliku inzerují a měří konverze, doporučuji nový kód nasadit co nejdříve. Původní konverzní kód přestane měřit konverze od 1.června 2020.

Kde nový konverzní kód najdu? Najdete jej přímo v rozhraní Skliku na záložce Nástroje -> Sledování konverzí.

Jste eshop na krabicovém řešení? Pokud ano, nemusíte nic řešit. Pokud máte eshop u služeb Shoptet, FastCentrik, Webareal, ByznysWeb nebo Eshop-rychle, nemusíte se o nic starat. Provozovatelé těchto eshopových platforem provedou úpravu konverzního kódu za Vás.

Jaká je výhoda nového konverzního kódu? Nový konverzní kód Skliku je odolnější oproti různým blokátorům měření, tudíž byste po jeho nasazení měli vidět přesnější informace o tom, kolik konverzí Vám Sklik skutečně přivádí. Sklik předpokládá změnu v jednotkách procent.

Snad pro Vás byl článek užitečný, já se jdu pustit do nasazování nového konverzního kódu Skliku u mých klientů. Pokud byste chtěli s PPC kampaněmi nejen v Skliku pomoci, napište mi a třeba navážeme oboustranně výhodnou spolupráci.

button
Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.