Novinka v Google Ads: Skóre optimalizace v Google nákupech

Google nám připravil další novinku. Už možná rok máme možnost sledovat skóre optimalizace u kampaní ve vyhledávací síti. Nyní Google připravil možnost sledovat skóre optimalizace i u kampaní v Google Nákupech.

Samozřejmě je skóre optimalizace od Google, jak ve vyhledávací síti, tak i Google nákupech, opravdu jen orientační, nicméně občas v něm vidím úpravy, které kampaním opravdu pomohou.

Do výpočtu skóre optimalizace pro Google nákupy se započítává.

  1. Způsob nastavení účtu
  2. Výkon kampaně
  3. Srovnání v rámci oboru
  4. Tipy na zlepšení výkonu

Rozhodně nedoporučuji se slepě řídit návrhy na úpravu, které Vám Google do Doporučení posílá, nicméně opravdu mi šetří spousty času si občas Doporučení projít a nad každým doporučením se zamyslet, jestli by opravdu nemohlo kampaním pomoci.

Pokud inzerujete v Google Ads a hledáte vhodného PPC specialistu, napište mi a udělám co bude v mých silách, abych pomohl i Vám.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.