Novinka v Google Ads: Skóre optimalizace v Google nákupech

Google nám připravil další novinku. Už možná rok máme možnost sledovat skóre optimalizace u kampaní ve vyhledávací síti. Nyní Google připravil možnost sledovat skóre optimalizace i u kampaní v Google Nákupech.

Samozřejmě je skóre optimalizace od Google, jak ve vyhledávací síti, tak i Google nákupech, opravdu jen orientační, nicméně občas v něm vidím úpravy, které kampaním opravdu pomohou.

Do výpočtu skóre optimalizace pro Google nákupy se započítává.

  1. Způsob nastavení účtu
  2. Výkon kampaně
  3. Srovnání v rámci oboru
  4. Tipy na zlepšení výkonu

Rozhodně nedoporučuji se slepě řídit návrhy na úpravu, které Vám Google do Doporučení posílá, nicméně opravdu mi šetří spousty času si občas Doporučení projít a nad každým doporučením se zamyslet, jestli by opravdu nemohlo kampaním pomoci.

Pokud inzerujete v Google Ads a hledáte vhodného PPC specialistu, napište mi a udělám co bude v mých silách, abych pomohl i Vám.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.