Novinka v Skliku – cenové multiplikátory pro jednotlivá zařízení

Sklik nám připravil dlouho poptávanou novinku, kterou není nic jiného, než cenový multiplikátor pro jednotlivá zařízení. Dříve jsme v Skliku mohli pouze nastavit, zda-li chceme, aby se naše reklama zobrazovala jak na počítači, tabletu nebo mobilu, nicméně dále jsme s tím pracovat nemohli. Dnes můžeme s nabídkou pro jednotlivá zařízení pracovat velmi podobně jako například v Google Ads.

Pokusím se to lépe vysvětlit na modelovém příkladu. Pokud bych například u reklamní sestavy zadal cenu za proklik na 10Kč, nastavil cenový multiplikátor u počítače na 0%, u mobilního telefonu jej snížil o 50% a u tabletu jej zvýšil o 20%, výsledná cena za proklik, kterou bych reálně na tuto reklamní sestavu nabízel vypadala takto. Počítač = 10Kč, mobil = 5Kč a tablet = 12Kč.

Za tuto možnost Skliku děkuji, věřím, že takto budu moci reklamní kampaně spravovat zase o poznání efektivněji.

Snad Vám článek alespoň trochu pomohl, já jdu pokračovat v úpravě Sklikových reklam mých klientů.

Pokud nepatříte k mým klientům a rádi byste, abych se Vám o PPC kampaně také staral, napište mi a třeba najdeme společnou řeč.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.