Nyní kvalitu mých služeb ověřil i Seznam.cz

Začátkem léta 2018 přišel Seznam Sklik se spuštěním nového programu Ověření, který umožňuje menším agenturám a právě freelancerům prokázat svůj profesionální přístup ke správě PPC kampaní v Skliku. K získání ověření je nutné splňovat jak kvantitativní, tak i kvalitativní podmínky.

Mezi ty kvalitativní patří hlavně transparentní přístup, pod čímž si můžete představit například to, že klienti musí mít přístup do svých účtů, aby do nich mohli kdykoliv nahlédnout, pravidelně musí agentura nebo freelancer se svými klienty konzultovat to, co vlastně dělá, freelancer se musí pravidelně vzdělávat v dostupných edukačních materiálech Skliku a spousty dalšího.

Jako kvantitativní ukazatel je tu pak minimální obrat a to 50 000Kč měsíčně bez DPH u svých klientů právě v rámci Skliku.

Jelikož mi tento program připadal jako další možné vodítko, jak potenciálním klientům ukázat, že neprodávám vzdušné zámky, ale opravdu jim dokážu v PPC marketingu pomoci, do programu jsem se zaregistroval a po pár dnech jsem se stal Ověřeným freelancerem Skliku. Nyní se tedy mohu pyšnit tímto ověřením.

Jsem rád, že pro nás Sklik připravil možnost, jak svým potenciálním klientům ukázat, že víme co děláme a mohl jsem se do tohoto programu přidat. Pokud hledáte člověka na správu PPC kampaní nejen v Skliku, budu rád, když se na mě obrátíte.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.