Nyní kvalitu mých služeb ověřil i Seznam.cz

Začátkem léta 2018 přišel Seznam Sklik se spuštěním nového programu Ověření, který umožňuje menším agenturám a právě freelancerům prokázat svůj profesionální přístup ke správě PPC kampaní v Skliku. K získání ověření je nutné splňovat jak kvantitativní, tak i kvalitativní podmínky.

Mezi ty kvalitativní patří hlavně transparentní přístup, pod čímž si můžete představit například to, že klienti musí mít přístup do svých účtů, aby do nich mohli kdykoliv nahlédnout, pravidelně musí agentura nebo freelancer se svými klienty konzultovat to, co vlastně dělá, freelancer se musí pravidelně vzdělávat v dostupných edukačních materiálech Skliku a spousty dalšího.

Jako kvantitativní ukazatel je tu pak minimální obrat a to 50 000Kč měsíčně bez DPH u svých klientů právě v rámci Skliku.

Jelikož mi tento program připadal jako další možné vodítko, jak potenciálním klientům ukázat, že neprodávám vzdušné zámky, ale opravdu jim dokážu v PPC marketingu pomoci, do programu jsem se zaregistroval a po pár dnech jsem se stal Ověřeným freelancerem Skliku. Nyní se tedy mohu pyšnit tímto ověřením.

Jsem rád, že pro nás Sklik připravil možnost, jak svým potenciálním klientům ukázat, že víme co děláme a mohl jsem se do tohoto programu přidat. Pokud hledáte člověka na správu PPC kampaní nejen v Skliku, budu rád, když se na mě obrátíte.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.