Proč je dobré mít vlastní účty Google Ads, Seznam Sklik a Facebook účet pro reklamu

Protože se mě velká část z Vás ptá, zda-li bych nemohl připravit Vaše kampaně na mých účtech Google Ads, Seznam Sklik a nebo Facebook, rozhodl jsem se sepsat na toto téma krátký článek, kde se Vám pokusím vysvětlit, proč tuto možnost nenabízím a vždy své klienty tlačím do toho, aby se zřídili vlastní účty, na kterých reklama poběží.

1) Když spolupráci ukončíme, vše bude Vaše.

Jedním z hlavních důvodů je fakt, že pokud bychom spolupráci přerušili či ukončili a to už z jakéhokoliv důvodu, veškerá práce na kampaních zůstane Vám. Za tu práci jste mi zaplatili, byla by škoda o ní přijít. I kdybyste zrovna nechtěli mít kampaně spuštěné, nikdy nevíte, k čemu se Vám v budoucnu mohou hodit.

2) Transparentnost

Jsem pyšný na kampaně, které pro Vás tvořím a spravuji a rád se Vám s nimi pochlubím. Když bych tvořil Vaše  PPC kampaně na mém účtu, kde by byly kampaně i jiných klientů, nemohl bych Vám dát právo přístupu do účtu, protože byste si mohli prohlížet i kampaně jiných mých klientů a to jistě chápete, že nedovolím.

Tady velký pozor na agentury, které tvoří kampaně na svých účtech a Vás k nim nepustí. Mám zkušenosti s takovými agenturami a často vytváří Vaše kampaně špatně a neefektivně, proto Vám je nechtějí ukázat a Vy pak investujete své peníze do kreditu neefektivně.

3) Bonusový kredit Google Ads

A taková malá třešnička na dortu je, že protože jsem oficiálním Google Partnerem, umím Vám dát ke každému založenému účtu Google Ads 1 000Kč jako kredit zcela zdarma. A každá koruna se počítá, u PPC kampaní obzvlášť.

To jsou hlavní důvody, proč Vás vždy „nutím“ do zakládání vlastních účtů. Dal jsem si velmi záležet s návody, kterými se Vám snažím založení účtů co nejvíce usnadnit a proto věřím, že toto počáteční pětiminutové nepohodlí zkousnete a chápete důvody, proč takto funguji.

Pokud byste chtěli s vytvořením a správou PPC kampaní pomoci, napište mi a třeba se domluvíme.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.