Proč je dobré mít vlastní účty Google Ads, Seznam Sklik a Facebook účet pro reklamu

Protože se mě velká část z Vás ptá, zda-li bych nemohl připravit Vaše kampaně na mých účtech Google Ads, Seznam Sklik a nebo Facebook, rozhodl jsem se sepsat na toto téma krátký článek, kde se Vám pokusím vysvětlit, proč tuto možnost nenabízím a vždy své klienty tlačím do toho, aby se zřídili vlastní účty, na kterých reklama poběží.

1) Když spolupráci ukončíme, vše bude Vaše.

Jedním z hlavních důvodů je fakt, že pokud bychom spolupráci přerušili či ukončili a to už z jakéhokoliv důvodu, veškerá práce na kampaních zůstane Vám. Za tu práci jste mi zaplatili, byla by škoda o ní přijít. I kdybyste zrovna nechtěli mít kampaně spuštěné, nikdy nevíte, k čemu se Vám v budoucnu mohou hodit.

2) Transparentnost

Jsem pyšný na kampaně, které pro Vás tvořím a spravuji a rád se Vám s nimi pochlubím. Když bych tvořil Vaše  PPC kampaně na mém účtu, kde by byly kampaně i jiných klientů, nemohl bych Vám dát právo přístupu do účtu, protože byste si mohli prohlížet i kampaně jiných mých klientů a to jistě chápete, že nedovolím.

Tady velký pozor na agentury, které tvoří kampaně na svých účtech a Vás k nim nepustí. Mám zkušenosti s takovými agenturami a často vytváří Vaše kampaně špatně a neefektivně, proto Vám je nechtějí ukázat a Vy pak investujete své peníze do kreditu neefektivně.

3) Bonusový kredit Google Ads

A taková malá třešnička na dortu je, že protože jsem oficiálním Google Partnerem, umím Vám dát ke každému založenému účtu Google Ads 1 000Kč jako kredit zcela zdarma. A každá koruna se počítá, u PPC kampaní obzvlášť.

To jsou hlavní důvody, proč Vás vždy „nutím“ do zakládání vlastních účtů. Dal jsem si velmi záležet s návody, kterými se Vám snažím založení účtů co nejvíce usnadnit a proto věřím, že toto počáteční pětiminutové nepohodlí zkousnete a chápete důvody, proč takto funguji.

Pokud byste chtěli s vytvořením a správou PPC kampaní pomoci, napište mi a třeba se domluvíme.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.