Pay Per Click Management

Příprava a správa reklamy na YouTube

Pomohu Vám ukázat Vaše marketingová videa nebo bannery (obrázkové inzeráty) Vaší cílové skupině na největší světové video platformě Youtube.

Reklama na YouTube

Chcete oslovit široké publikum potenciálních i současných zákazníků na Youtube? Rád Vám připravím správně zacílenou reklamu na světově nejrozšířenější video platformě.

 

Reklama na YouTube nabízí velmi přesnou možnost cílení.

 

1. Můžeme cílit na návštěvníky Vašich webových stránek.

2. Můžeme cílit na návštěvníky konkrétních webových stránek (například konkurence nebo magazínů, kde se pohybuje Vaše cílová skupina).

3. Můžeme cílit na různé demografické skupiny (podle věku, pohlaví, příjmů domácnosti, rodičovství).

4. Můžeme reklamu zobrazovat v libovolné dny a hodiny (například každý všední den 16:00-22:00, každou sobotu 8:00-20:00 a v neděli celý den).

 

Zkrátka, dokážeme Vaši reklamu zacílit na lidi, kteří budou mít velmi pravděpodobně zájem o Vaše služby či produkty.

 

Z obrázků umístěných níže je patrné, že dr reklama na YouTube může zobrazit hned v několika formátech.

 

1. Prvním z nich je videoreklama před začátkem nebo v průběhu samotného videa, kterou nelze přepnout dříve než za 5 vteřin, proto je nutné diváka v prvních pěti vteřinách upoutat natolik, aby se dobrovolně rozhodl reklamu shlédnout celou.

2. Druhým formátem je obrázková reklama v pravém rohu vedle přehrávaného videa.

3. Třetím formátem jsou obrázkové reklamy, které se zobrazují ve spodní části videa v průběhu přehrávání.

Více než 80% mých klientů se mnou spolupracovalo nebo spolupracuje dlouhodobě a více než 95% by mě doporučilo svému kamarádovi.

Orientační ceník můžete najít zde: https://jiwo.cz/cenik/ Každý klient je jiný a aby reklama fungovala efektivně, potřebuje individuální přístup, proto je uvedený ceník opravdu pouze orientační. Můžete počítat, že hodina mé práce u dlouhodobých klientů stojí 500Kč, u krátkodobých (jednorázových) zakázek je to 700Kč.

Připravím Vám reklamy, díky kterým budete skutečně vydělávat. Proto si své klienty nijak nezavazuji. Spolupráce je vždy domluvená pouze na jeden měsíc s tím, že ke konci domluveného měsíce si řekneme, zda a jak budeme pokračovat dál. Pokud nebudete mít o prodloužení naší spolupráce z jakéhokoliv důvodu zájem, nic dalšího neplatíte a veškerá práce, kterou jsem pro Vás odvedl, samozřejmě zůstane Vám.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing