Pay Per Click Management

Příprava a správa reklamy na YouTube

Pomohu Vám ukázat Vaše marketingová videa nebo bannery (obrázkové inzeráty) Vaší cílové skupině na největší světové video platformě Youtube.

Reklama na YouTube

Chcete oslovit široké publikum potenciálních i současných zákazníků na Youtube? Rád Vám připravím správně zacílenou reklamu na světově nejrozšířenější video platformě.

 

Reklama na YouTube nabízí velmi přesnou možnost cílení.

 

1. Můžeme cílit na návštěvníky Vašich webových stránek.

2. Můžeme cílit na návštěvníky konkrétních webových stránek (například konkurence nebo magazínů, kde se pohybuje Vaše cílová skupina).

3. Můžeme cílit na různé demografické skupiny (podle věku, pohlaví, příjmů domácnosti, rodičovství).

4. Můžeme reklamu zobrazovat v libovolné dny a hodiny (například každý všední den 16:00-22:00, každou sobotu 8:00-20:00 a v neděli celý den).

 

Zkrátka, dokážeme Vaši reklamu zacílit na lidi, kteří budou mít velmi pravděpodobně zájem o Vaše služby či produkty.

 

Z obrázků umístěných níže je patrné, že dr reklama na YouTube může zobrazit hned v několika formátech.

 

1. Prvním z nich je videoreklama před začátkem nebo v průběhu samotného videa, kterou nelze přepnout dříve než za 5 vteřin, proto je nutné diváka v prvních pěti vteřinách upoutat natolik, aby se dobrovolně rozhodl reklamu shlédnout celou.

2. Druhým formátem je obrázková reklama v pravém rohu vedle přehrávaného videa.

3. Třetím formátem jsou obrázkové reklamy, které se zobrazují ve spodní části videa v průběhu přehrávání.

Více než 80% mých klientů se mnou spolupracovalo nebo spolupracuje dlouhodobě a více než 95% by mě doporučilo svému kamarádovi.

Orientační ceník můžete najít zde: https://jiwo.cz/cenik/ Každý klient je jiný a aby reklama fungovala efektivně, potřebuje individuální přístup, proto je uvedený ceník opravdu pouze orientační. Můžete počítat, že hodina mé práce u dlouhodobých klientů stojí 500Kč, u krátkodobých (jednorázových) zakázek je to 700Kč.

Připravím Vám reklamy, díky kterým budete skutečně vydělávat. Proto si své klienty nijak nezavazuji. Spolupráce je vždy domluvená pouze na jeden měsíc s tím, že ke konci domluveného měsíce si řekneme, zda a jak budeme pokračovat dál. Pokud nebudete mít o prodloužení naší spolupráce z jakéhokoliv důvodu zájem, nic dalšího neplatíte a veškerá práce, kterou jsem pro Vás odvedl, samozřejmě zůstane Vám.

Silviphotography.cz

S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji.

Silviya Kolarová - majitelka

PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.
 

Lukáš Krištof- majitel

VK-vysavace.cz/sk

S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Pavel Krupa - majitel

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Michal Koláček - majitel