Rozšíření frázové shody v Skliku

Již od 12. listopadu Sklik rozšířil zásah frázové shody. Cílem je, aby inzerenti v Skliku pomocí frázové shody oslovili více potenciálních klientů a tím pádem v Skliku „proklikali“ více peněz. Aby to ale nevyznělo špatně, za mě je to krok správným směrem a jsem za něj rád, podle mého názoru to drtivé většině inzerentů v Skliku opravdu pomůže dostat svou reklamu k většímu množství potenciálních klientů.

O jakou změnu že jde?

Pojďme si to ukázat na pár příkladech.

Ve zkratce lze tedy říct, že pořadí slov vyhledávacího dotazu musí stále odpovídat pořadí klíčových slov ve frázové shodě, slova musí být stále ve stejném tvaru (pádu), nicméně nyní frázová shode nevyžaduje shodu v diakritice. Pokud by pro Vás platilo, že Vaše klíčové slovo má s diakritikou jiný význam než bez ní, bude nutné nežádoucí slovo vyloučit skrze vylučující klíčová slova.

Pokud byste rádi, abych Vám s PPC kampaněmi nejen na Skliku pomohl, napište mi a třeba navážeme oboustranně výhodnou spolupráci.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.