SEO – Informace o změnách ve vyhledavačích

Omlouvám se, že jsem delší dobu nevydal žádný článek, ale předvánoční marketingové akce mých klientů mi dávají pořádně zabrat. Dneska bych se s Vámi rád podělil o svůj nový objev.

Přestože se věnuji výhradně PPC marketingu, mám jakýsi přehled i o „kolegovi“ SEO a nedávno jsem narazil na hezky zpracovanou stránku s informacemi o změnách v algoritmech jednotlivých vyhledávačů, jako je Google, Seznam nebo třeba Yandex.

Pokud vlastníte webovou stránku nebo eshop a snažíte se být na internetu vidět, je dobré tyto změny sledovat a svůj web upravovat tak, aby se jednotlivým algoritmům co nejvíce líbil a Vy jste měli šanci, že Vás poté daný algoritmus posune v organickém vyhledávání co možná nejvýše.

Nebudu to déle prodlužovat, zde posílám odkaz na danou stránku: https://vyhledava.cz/

Pokud byste měli další užitečné stránky, které ať už u SEO nebo PPC marketingu využíváte, budu rád, když mi je pošlete. Připravím na ně další články, které snad pomohou rozšířit obzory „kolegům“ z branže.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.