SEO – Informace o změnách ve vyhledavačích

Omlouvám se, že jsem delší dobu nevydal žádný článek, ale předvánoční marketingové akce mých klientů mi dávají pořádně zabrat. Dneska bych se s Vámi rád podělil o svůj nový objev.

Přestože se věnuji výhradně PPC marketingu, mám jakýsi přehled i o „kolegovi“ SEO a nedávno jsem narazil na hezky zpracovanou stránku s informacemi o změnách v algoritmech jednotlivých vyhledávačů, jako je Google, Seznam nebo třeba Yandex.

Pokud vlastníte webovou stránku nebo eshop a snažíte se být na internetu vidět, je dobré tyto změny sledovat a svůj web upravovat tak, aby se jednotlivým algoritmům co nejvíce líbil a Vy jste měli šanci, že Vás poté daný algoritmus posune v organickém vyhledávání co možná nejvýše.

Nebudu to déle prodlužovat, zde posílám odkaz na danou stránku: https://vyhledava.cz/

Pokud byste měli další užitečné stránky, které ať už u SEO nebo PPC marketingu využíváte, budu rád, když mi je pošlete. Připravím na ně další články, které snad pomohou rozšířit obzory „kolegům“ z branže.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.