Školení Facebook marketingu – další certifikát ve sbírce

Protože je to už víc než rok, co jsem byl na posledním školení ohledně Facebook marketingu, řekl jsem si, že je čas na další. Už tradičně jsem si vybral školení od H1čky, protože klukům tam prostě věřím a tak nějak jsem si k nim už vybudoval zákaznické pouto.

Přestože si rád a často čtu novinky ze světa online marketingu, snažím se jít s dobou, tak se mi až doposud vždycky povedlo si ze školení něco nového odnést. Bohužel tentokrát tomu tak nebylo, asi jsem zvolil špatné školení, možná že kdybych netrval na H1 a podíval se i po jiných agenturních kurzech, našel bych lépe. Včerejší školení v H1 bylo záživné, ale vlastně nic nového jsem se v něm nedozvěděl. Před školením jsem si připravil dvě problematiky, s kterými jsem si nevěděl rady a chtěl jsem poradit, bohužel ani vedoucí kurzu si s tím nevěděl rady a tak mě nezbývá než Googlit a testovat. Na jednu stranu mě potěšilo, že mé znalosti jsou na takové úrovni, že bych kurz mohl vést sám, ale na druhou stranu jsem vyhodil X tisíc oknem. Tedy vlastně ne, H1 dělá krásné certifikáty, tak aspoň ten mám do sbírky. Závěrem bych rád řekl, že nechci hanit školení od H1čky, toto bylo poprvé, kdy jsem se školením nebyl spokojený a je to asi i moje chyba, že jsem se dopředu dostatečně neinformoval o zkušenostech přednášejícího. Příště snad vyberu lépe.

Chcete být vidět na internetu?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.