Školení Facebook marketingu – další certifikát ve sbírce

Protože je to už víc než rok, co jsem byl na posledním školení ohledně Facebook marketingu, řekl jsem si, že je čas na další. Už tradičně jsem si vybral školení od H1čky, protože klukům tam prostě věřím a tak nějak jsem si k nim už vybudoval zákaznické pouto.

Přestože si rád a často čtu novinky ze světa online marketingu, snažím se jít s dobou, tak se mi až doposud vždycky povedlo si ze školení něco nového odnést. Bohužel tentokrát tomu tak nebylo, asi jsem zvolil špatné školení, možná že kdybych netrval na H1 a podíval se i po jiných agenturních kurzech, našel bych lépe. Včerejší školení v H1 bylo záživné, ale vlastně nic nového jsem se v něm nedozvěděl. Před školením jsem si připravil dvě problematiky, s kterými jsem si nevěděl rady a chtěl jsem poradit, bohužel ani vedoucí kurzu si s tím nevěděl rady a tak mě nezbývá než Googlit a testovat. Na jednu stranu mě potěšilo, že mé znalosti jsou na takové úrovni, že bych kurz mohl vést sám, ale na druhou stranu jsem vyhodil X tisíc oknem. Tedy vlastně ne, H1 dělá krásné certifikáty, tak aspoň ten mám do sbírky. Závěrem bych rád řekl, že nechci hanit školení od H1čky, toto bylo poprvé, kdy jsem se školením nebyl spokojený a je to asi i moje chyba, že jsem se dopředu dostatečně neinformoval o zkušenostech přednášejícího. Příště snad vyberu lépe.

Chcete být vidět na internetu?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.