Správa zbožových srovnávačů

Správně optimalizované reklamy ve zbožových srovnávačích jsou jedním ze základních pilířů online marketingu. Za velmi malou investici do reklamy jsme schopni oslovit velké množství přesně zacílených uživatelů s tím, že většina z nich už je v poslední fázi nákupního procesu a chce rychle a výhodně nakoupit.

Mezi zbožové srovnávače v České republice řadíme primárně Heuréka.cz a Zboží.cz.

Úprava feedu

Upravím Vaše feedy (zdroje informací) pro zbožové srovnávače tak, aby odpovídaly všem požadavkům a doporučením.

Bannerové reklamy

Pro mnohé z Vás umím připravit bannerové reklamy na Heuréce přímo v kategoriích, které odpovídají Vašemu sortimentu.

Optimalizace nákladů

Pravidelně optimalizuji reklamy tak, abychom dosáhli co nejvyšších tržeb s co nejnižšími náklady.

Moji dlouhodobí klienti ve zbožových srovnávačích dominují ve svých oborech. Pokud nabízíte zajímavé a kvalitní produkty, rád se pobavím o možnosti spolupráce i s Vámi.

Své praktické zkušenosti se správou zbožových srovnávačů jsem potvrdil úspěšným složením certifikované zkoušky a nyní jsem oficiálním partnerem Bidding-manageru, profesionálního software na správu zbožových srovnávačů v ČR.

Silviphotography.cz

S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji.

Silviya Kolarová - majitelka

PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.
 

Lukáš Krištof- majitel

VK-vysavace.cz/sk

S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Pavel Krupa - majitel

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Michal Koláček - majitel