Správa zbožových srovnávačů

Správně optimalizované reklamy ve zbožových srovnávačích jsou jedním ze základních pilířů online marketingu. Za velmi malou investici do reklamy jsme schopni oslovit velké množství přesně zacílených uživatelů s tím, že většina z nich už je v poslední fázi nákupního procesu a chce rychle a výhodně nakoupit.

Mezi zbožové srovnávače v České republice řadíme primárně Heuréka.cz a Zboží.cz.

Úprava feedu

Upravím Vaše feedy (zdroje informací) pro zbožové srovnávače tak, aby odpovídaly všem požadavkům a doporučením.

Bannerové reklamy

Pro mnohé z Vás umím připravit bannerové reklamy na Heuréce přímo v kategoriích, které odpovídají Vašemu sortimentu.

Optimalizace nákladů

Pravidelně optimalizuji reklamy tak, abychom dosáhli co nejvyšších tržeb s co nejnižšími náklady.

Moji dlouhodobí klienti ve zbožových srovnávačích dominují ve svých oborech. Pokud nabízíte zajímavé a kvalitní produkty, rád se pobavím o možnosti spolupráce i s Vámi.

Své praktické zkušenosti se správou zbožových srovnávačů jsem potvrdil úspěšným složením certifikované zkoušky a nyní jsem oficiálním partnerem Bidding-manageru, profesionálního software na správu zbožových srovnávačů v ČR.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

 

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

 

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing