Web Design Services

Komplexní tvorba online marketingové strategie

Připravím online marketingovou strategii na míru Vašim představám a možnostem.

Online marketingová strategie

V online marketingu pracuji již více než 7 let, měsíčně svým klientům vygeneruji obrat v milionech Kč a proinvestuji statisícové částky, díky tomu po analýze Vašeho projektu poznám, kterou cestou by bylo vhodné se vydat pro dosažení Vašich cílů.

Připravím Vám komplexní marketingovou strategii, rozepsanou do jednotlivých bodů s vysvětlením, proč právě takto a né jinak. Rád dodám Vašemu podnikání směr a pomohu Vám dosáhnout lepších výsledků. Ke každému projektu přistupuji individuálně, protože každý projekt individuální je. Marketingová strategie bude záležet na celé řadě faktorů, jako například obor podnikání, výše možné měsíční investice do reklamy, skladová dostupnost, historie e-shopu, cílová skupina a spousty dalších faktorů, které třeba dneska nevědomky opomíjíte.

Effective Web Development Solutions

Nemusíte se bát prázdných slov a otřepaných frází. Mnou vypracovaný marketingový plán bude podložený daty, mnohaletou zkušeností v praxi a rozepsaný do konkrétních kroků. Spokojený klient je má priorita a v tomto duchu se bude naše případná spolupráce ubírat.

Analýza současného stavu

V první fázi přípravy marketingové strategie provedu komplexní analýzu současného stavu Vašeho podnikání.

Komplexní marketingová strategie

Na základě prvotní analýzu připravím marketingový plán, který v sobě bude zahrnovat rozepsání silných a slabých stránek Vašeho podnikání, možné hrozby nebo naopak nevyužité příležitosti s tím, že detailně popíšu jakým směrem se ubírat a v případě Vašeho zájmu Vám pomohu dané změny aplikovat do praxe.

Effective Web Development Solutions

Po nastavení nové strategie má práce nekončí. Budu sledovat výsledky mnou nastavené strategie, optimalizovat jednotlivé kroky tak, abychom dosáhli co nejlepšího výsledky v co nejkratším čase. Nastavení marketingové strategie je jednorázový proces, nicméně rád budu Vaším rádcem a pomocníkem v případech, kdy budete chtít navrhované změny profesionálně aplikovat do praxe, pak už se jedná o dlouhodobou spolupráci, kterou svým klientům vždy doporučuji. Jedině tak mohu zaručit, že mnou navrhované změny budou v praxi fungovat.

Silviphotography.cz

S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji.

Silviya Kolarová - majitelka

PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.
 

Lukáš Krištof- majitel

VK-vysavace.cz/sk

S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Pavel Krupa - majitel

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Michal Koláček - majitel