Web Design Services

Komplexní tvorba online marketingové strategie

Připravím online marketingovou strategii na míru Vašim představám a možnostem.

Online marketingová strategie

V online marketingu pracuji již více než 7 let, měsíčně svým klientům vygeneruji obrat v milionech Kč a proinvestuji statisícové částky, díky tomu po analýze Vašeho projektu poznám, kterou cestou by bylo vhodné se vydat pro dosažení Vašich cílů.

Připravím Vám komplexní marketingovou strategii, rozepsanou do jednotlivých bodů s vysvětlením, proč právě takto a né jinak. Rád dodám Vašemu podnikání směr a pomohu Vám dosáhnout lepších výsledků. Ke každému projektu přistupuji individuálně, protože každý projekt individuální je. Marketingová strategie bude záležet na celé řadě faktorů, jako například obor podnikání, výše možné měsíční investice do reklamy, skladová dostupnost, historie e-shopu, cílová skupina a spousty dalších faktorů, které třeba dneska nevědomky opomíjíte.

Effective Web Development Solutions

Nemusíte se bát prázdných slov a otřepaných frází. Mnou vypracovaný marketingový plán bude podložený daty, mnohaletou zkušeností v praxi a rozepsaný do konkrétních kroků. Spokojený klient je má priorita a v tomto duchu se bude naše případná spolupráce ubírat.

Analýza současného stavu

V první fázi přípravy marketingové strategie provedu komplexní analýzu současného stavu Vašeho podnikání.

Komplexní marketingová strategie

Na základě prvotní analýzu připravím marketingový plán, který v sobě bude zahrnovat rozepsání silných a slabých stránek Vašeho podnikání, možné hrozby nebo naopak nevyužité příležitosti s tím, že detailně popíšu jakým směrem se ubírat a v případě Vašeho zájmu Vám pomohu dané změny aplikovat do praxe.

Effective Web Development Solutions

Po nastavení nové strategie má práce nekončí. Budu sledovat výsledky mnou nastavené strategie, optimalizovat jednotlivé kroky tak, abychom dosáhli co nejlepšího výsledky v co nejkratším čase. Nastavení marketingové strategie je jednorázový proces, nicméně rád budu Vaším rádcem a pomocníkem v případech, kdy budete chtít navrhované změny profesionálně aplikovat do praxe, pak už se jedná o dlouhodobou spolupráci, kterou svým klientům vždy doporučuji. Jedině tak mohu zaručit, že mnou navrhované změny budou v praxi fungovat.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

 

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

 

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing