V obsahové síti Google Ads můžete nyní platit pouze za konverze

Inzerenti v Google Ads mohou nově u display kampaní platit až za konverzi, nikoliv tedy za proklik, jako tomu bylo doposud. Cílem této změny je snaha Google přivést Vašemu podnikání co nejvíce konverzí ve Vámi stanoveném cenovém limitu.

Za mě je to určitě skvělá zpráva pro většinu inzerentů v Google Ads, nyní Vám Google opravdu bude strhávat kredit až v případě, kdy Vám reálně přivede nového zákazníka. Nicméně i tato novinka má jistá pravidla, která musíte splnit, abyste mohli metodu platby až za konverze využívat.

První podmínkou je, že Váš účet musí obsahovat minimálně 100 konverzí za posledních 30 dnů.

Druhou podmínkou je, že doba mezi kliknutím na reklamu a samotnou konverzí nesmí být delší než 7 dní a to alespoň u 90% Vašich konverzí za posledních 30 dní. Toto může být překážkou u B2B obchodů, případně u dražšího zboží, kde nákupní proces často trvá déle než 7 dní.

Poslední podmínkou je, že cena za konverzi musí být nižší než 200 dolarů, tj. nějakých 6 000Kč.

Pokud výše zmíněné 3 podmínky splňujete, věřím, že Vám tato novinka ze strany Google Ads bude nápomocnou při efektivní práci s Vašimi kampaněmi.

Pokud byste chtěli pomoci nejen s display reklamou v Google Ads , budu rád, když se mi ozvete a třeba dokážu v PPC marketingu pomoci i Vám.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.