Založení Facebook stránky snadno a rychle!

Facebook denně navštěvují miliony lidí a vy máte nyní možnost využít tuto sociální síť ve váš marketingový prospěch. Máte-li zájem založit si firemní Facebook stránky, za pomoci kterých budete moci oslovit konkrétní cílovou skupinu uživatelů a zvýšit tak dosah a povědomí o vaší firmě/činnosti, čtěte dál. Jak na založení Facebook stránky v osmi jednoduchých krocích se dozvíte v tomto krátkém tutoriálu.

1. Kliknutím na tento odkaz – Vytvořit FB stránku se dostanete do menu, ve kterém si vyberete typ Facebook stránky, kterou byste rádi vytvořili.

2. Zde vyberte ikonu obchodu s nápisem Firma nebo značka.

Facebook - vytvoření stránky 1

Facebook – vytvoření stránky 1

 

3. Vyplňte krátký formulář, kde uvedete název vaší firmy a několik kontaktních údajů.

Facebook - vytvoření stránky 2

Facebook – vytvoření stránky 2

 

4. Vyplňte další krátký formulář, ve kterém uvedete zařazení a činnost vaší firmy. Dále zde můžete zmínit vaše webové stránky a zaškrtnout, zda-li se jedná o skutečnou instituci. Údaje následně uložte kliknutím na ikonu Uložit informace.

5. Na další kartě tohoto formuláře můžete nastavit  profilový obrázek vaší firmy, který by měl ideálně mít rozměry 170 x 170 pixelů. Po nahrání obrázku klikněte na Uložit fotku.

6. Abyste měli stránky vaší firmy neustále pod kontrolou, přidejte si ve 3. kartě tohoto formuláře vaše stránky mezi oblíbené a pokračujte kliknutím na modré tlačítko Další.

7. Nyní vás čeká nastavení Preferovaného okruhu uživatelů stránky. Je výhodné v tento moment již vědět, na koho hodláte svými stránkami cílit a vybrat tak vhodný věk, zájmy a lokalitu potenciálních zákazníků.

8. Klikněte na modrou ikonu s nápisem Uložit a máte hotovo!

V tento moment máte vaše Facebookové stránky hotovy a je pouze na vás, jak s nimi budete dále nakládat. Já se na vás těším u dalšího tutoriálu!

Pokud byste chtěli ušetřit nervy, čas a především peníze za „začátečnické chyby“, rád Vám s profesionálním nastavením Facebook stránky pomohu.

Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.