Založení Facebook stránky snadno a rychle!

Facebook denně navštěvují miliony lidí a vy máte nyní možnost využít tuto sociální síť ve váš marketingový prospěch. Máte-li zájem založit si firemní Facebook stránky, za pomoci kterých budete moci oslovit konkrétní cílovou skupinu uživatelů a zvýšit tak dosah a povědomí o vaší firmě/činnosti, čtěte dál. Jak na založení Facebook stránky v osmi jednoduchých krocích se dozvíte v tomto krátkém tutoriálu.

1. Kliknutím na tento odkaz – Vytvořit FB stránku se dostanete do menu, ve kterém si vyberete typ Facebook stránky, kterou byste rádi vytvořili.

2. Zde vyberte ikonu obchodu s nápisem Firma nebo značka.

Facebook - vytvoření stránky 1

Facebook – vytvoření stránky 1

 

3. Vyplňte krátký formulář, kde uvedete název vaší firmy a několik kontaktních údajů.

Facebook - vytvoření stránky 2

Facebook – vytvoření stránky 2

 

4. Vyplňte další krátký formulář, ve kterém uvedete zařazení a činnost vaší firmy. Dále zde můžete zmínit vaše webové stránky a zaškrtnout, zda-li se jedná o skutečnou instituci. Údaje následně uložte kliknutím na ikonu Uložit informace.

5. Na další kartě tohoto formuláře můžete nastavit  profilový obrázek vaší firmy, který by měl ideálně mít rozměry 170 x 170 pixelů. Po nahrání obrázku klikněte na Uložit fotku.

6. Abyste měli stránky vaší firmy neustále pod kontrolou, přidejte si ve 3. kartě tohoto formuláře vaše stránky mezi oblíbené a pokračujte kliknutím na modré tlačítko Další.

7. Nyní vás čeká nastavení Preferovaného okruhu uživatelů stránky. Je výhodné v tento moment již vědět, na koho hodláte svými stránkami cílit a vybrat tak vhodný věk, zájmy a lokalitu potenciálních zákazníků.

8. Klikněte na modrou ikonu s nápisem Uložit a máte hotovo!

V tento moment máte vaše Facebookové stránky hotovy a je pouze na vás, jak s nimi budete dále nakládat. Já se na vás těším u dalšího tutoriálu!

Pokud byste chtěli ušetřit nervy, čas a především peníze za „začátečnické chyby“, rád Vám s profesionálním nastavením Facebook stránky pomohu.

Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.