Zamítnuté reklamy v Skliku – jak na to?

Ti z Vás, kteří inzerují v Skliku, už nejspíše přišli na to, že Sklik nově neupozorňuje na zamítnuté reklamní inzeráty skrze notifikace v záložce „zprávy“, jako tomu bylo doposud. Stále Vám ale přijde automatické upozornění emailem na email, který jste si nastavili v nastavení účtu pro emailová oznámení. Zde jen upozorním, že lze nastavit i více emailů, kam budou notifikace chodit.

Já jsem byl na notifikace do zpráv zvyklý, proto mě tato změna zaskočila, nicméně mám tu pro Vás jakousi „náhradu“. Doporučuji nastavit si filtr zamítnutých reklam na úrovni celého účtu.

Jak na to?

Níže posílám návod, jak si během chvilky nastavit filtr zamítnutých reklam. Přejděte na záložku Reklamy na úrovni celého účtu. Poté klikněte na Filtr.

Stav reklamy – Zamítnutý

Stav kampaně – Aktivní

Stav reklamní sestavy – Aktivní

Uložit a aplikovat filtr – Pokud máte jen jeden účet v Skliku, pak vyberte „Jen pro tento účet“, pokud spravuje účtů v Skliku více, vyberte „Pro všechny spravované účty“ a tento filtr se automaticky vytvoří ve Všech účtech Skliku, které spravujete.

Díky tomuto filtru si můžete během chvilky zkontrolovat, jestli některý z Vašich reklamních inzerátů nebyl zamítnutý. Pokud by Vás napadly jiné způsoby, jak si elegantně zamítnuté reklamní inzeráty hlídat, budu rád, když mi je napíšete. Pokud budou relevantní, rád o ně článek rozšířím.

Pokud byste rádi, abych Vám s PPC kampaněmi nejen na Skliku pomohl, napište mi a třeba navážeme oboustranně výhodnou spolupráci.

button
BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.