Zamítnuté reklamy v Skliku – jak na to?

Ti z Vás, kteří inzerují v Skliku, už nejspíše přišli na to, že Sklik nově neupozorňuje na zamítnuté reklamní inzeráty skrze notifikace v záložce „zprávy“, jako tomu bylo doposud. Stále Vám ale přijde automatické upozornění emailem na email, který jste si nastavili v nastavení účtu pro emailová oznámení. Zde jen upozorním, že lze nastavit i více emailů, kam budou notifikace chodit.

Já jsem byl na notifikace do zpráv zvyklý, proto mě tato změna zaskočila, nicméně mám tu pro Vás jakousi „náhradu“. Doporučuji nastavit si filtr zamítnutých reklam na úrovni celého účtu.

Jak na to?

Níže posílám návod, jak si během chvilky nastavit filtr zamítnutých reklam. Přejděte na záložku Reklamy na úrovni celého účtu. Poté klikněte na Filtr.

Stav reklamy – Zamítnutý

Stav kampaně – Aktivní

Stav reklamní sestavy – Aktivní

Uložit a aplikovat filtr – Pokud máte jen jeden účet v Skliku, pak vyberte „Jen pro tento účet“, pokud spravuje účtů v Skliku více, vyberte „Pro všechny spravované účty“ a tento filtr se automaticky vytvoří ve Všech účtech Skliku, které spravujete.

Díky tomuto filtru si můžete během chvilky zkontrolovat, jestli některý z Vašich reklamních inzerátů nebyl zamítnutý. Pokud by Vás napadly jiné způsoby, jak si elegantně zamítnuté reklamní inzeráty hlídat, budu rád, když mi je napíšete. Pokud budou relevantní, rád o ně článek rozšířím.

Pokud byste rádi, abych Vám s PPC kampaněmi nejen na Skliku pomohl, napište mi a třeba navážeme oboustranně výhodnou spolupráci.

button
Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.